Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/charlz-dikkens/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Чарлз Діккенс - книги та біографія

Чарлз Діккенс

Чарльз Діккенс — англійський письменник, який є класиком світової літератури та найзнаменитішим письменником 19 ст.

Народився майбутній письменник у Портсмуті 7 лютого 1812 року. Його батько був військовим і в 1817 році його переводять до Лондона куди він і переїжджає зі своєю сім’єю. У 1824 році його батька була посаджено у боргову в’язницю і вся сім’я Діккенсів була змушена працювати, щоб допомогти батькові вибратися з в'язниці. Чарльз влаштувався на фабрику з виготовлення гуталіну й працював там, аж до 1828 року. У 1830 Чарльз Діккенс починає працювати репортером. Тоді він і зрозумів, що література — є для нього найголовнішим у житті. Його оповідання друкувалися в журналах й газетах, як Лондона так і за його межами. Але справжня слава до нього прийшла у 1838 році після публікації роману «Пригоди Олівера Твіста» — історія про сироту, який жив в нетрях Лондона. На своєму шляху хлопчик зустрічає ницість і благородство, людей злочинних і добропорядних. Жорстока доля відступає перед його щирим прагненням до чесного життя.

У 1843 році Діккенс відвідує Америку, де зустрічається з тогочасним президентом США читає ряд лекцій по літературі та авторському праву. Під враженням від подорожі до Сполучених Штатів він пише роман «Мартін Чезлвит».

У 1849 році Діккенс пише роман «Девід Коперфільд» у якому він висловлює свій протест проти капіталістичної Англії. Усі критики говорять, про те, що це його найкращий роман.

Після цього Діккенс багато переїздить з місця на місце, але невтомно продовжу писати. У своїх пізніх роботах він все частіше висміював та протестував проти капіталізму з його ідеєю промислового прогресу. Діккенс був двічі одружений і був батьком десятьох дітей.

9 червня 1870 року у віці 58 років Діккенс, виснажений колосальною роботою, безладним життям і безліччю неприємностей, помер від інсульту в своєму будинку, що знаходиться в селі Гаєм.

Українською мовою ви знайдете усі найпопулярніші твори, автори, а саме такі, як: «Посмертні записки Піквікського клубу», «Пригоди Олівера Твіста», «Пригоди Ніколаса Ніклбі», «Різдвяна пісня в прозі, або різдвяне оповідання з привидами», «Девід Коперфільд», «Холодний дім», «Важкі часи», «Крихітка Дорріт», «Великі сподівання», «Наш спільний друг» та багато інших.

Не дивлячись на те, що творчість Діккенса відносять до вершин реалізму, але в його романах багато сентиментальних і навіть казкових речей.

Усі великі видавництва України перекладають і видають твори літературного генія — Чарльза Діккенса.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image