Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/charlz-dakhigg/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Чарлз Дахіґґ

Чарлз Дахіґґ

Життєпис

Американський журналіст і письменник, репортер видання «The New York Times», лауреат Пулітцерівської премії Чарлз Дахіґґ упродовж 20 років досліджує феномен звички. Його спостереження лягли в основу книг, які будуть цікаві кожному, хто бажає впорядкувати власне життя та навчитися контролювати свої звички.

Чарлз Дахіґґ народився 1974 року в Нью-Мексико. Закінчив Гарвардську школу бізнесу та Єльський університет, де вивчав історію. Перед тим, як прийти в журналістику, Чарлз працював в інвестиційному фонді. Із 2006 року розпочав роботу репортером у «The New York Times». Нині мешкає в Брукліні разом із дружиною та двома дітьми.

Чарлз Дахіґґ написав книгу «Сила звички», у якій дослідив механізм формування звичок у житті окремої особистості та діяльності великих корпорацій. На сторінках видання автор дає відповіді на такі питання: чому одні досягають більшого успіху, ніж інші, як спрямувати свою енергію та потенціал так, щоб отримати якнайкращі результати, та як при цьому уникнути «вигорання». Спостереження автора ґрунтуються на численних наукових дослідженнях, спілкуванні з фахівцями у сфері психології та нейронауки. Чарлз Дахіґґ не лише розкриває механізми людської поведінки, а й дає читачеві «шпаргалку» — стратегію перебудування шаблонів своєї поведінки. Письменник ділиться порадами: бути допитливим, заглиблюватися у суть питання, що цікавить, прагнути досконалості, аналізувати кожен прожитий день, ставити цілі, писати списки, визначити пріоритети, продукувати ідеї. «Сила звички» завоювала неабиякий успіх: книжка стабільно тримається у переліку найкращих бізнес-книг у США, не полишає топів продажів на «Amazon» та є бестселером «The New York Times». Видання перекладене багатьма мовами, з-поміж яких – і українська.

Інша знаменита праця Чарлза Дахіґґа – «Кмітливіші, швидші, кращі» – присвячена мистецтву продуктивності. У восьми головних тезах автор дає інструкції, як доклавши мінімум зусиль отримати максимальний результат. Письменник дає практичні рекомендації щодо того, як досягти продуктивності у щоденній діяльності та навчитися досягати більшого.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 18.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%