Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/charlz-dakhigg/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Чарлз Дахіґґ - книги та біографія

Чарлз Дахіґґ

Американський журналіст і письменник, репортер видання «The New York Times», лауреат Пулітцерівської премії Чарлз Дахіґґ упродовж 20 років досліджує феномен звички. Його спостереження лягли в основу книг, які будуть цікаві кожному, хто бажає впорядкувати власне життя та навчитися контролювати свої звички.

Чарлз Дахіґґ народився 1974 року в Нью-Мексико. Закінчив Гарвардську школу бізнесу та Єльський університет, де вивчав історію. Перед тим, як прийти в журналістику, Чарлз працював в інвестиційному фонді. Із 2006 року розпочав роботу репортером у «The New York Times». Нині мешкає в Брукліні разом із дружиною та двома дітьми.

Чарлз Дахіґґ написав книгу «Сила звички», у якій дослідив механізм формування звичок у житті окремої особистості та діяльності великих корпорацій. На сторінках видання автор дає відповіді на такі питання: чому одні досягають більшого успіху, ніж інші, як спрямувати свою енергію та потенціал так, щоб отримати якнайкращі результати, та як при цьому уникнути «вигорання». Спостереження автора ґрунтуються на численних наукових дослідженнях, спілкуванні з фахівцями у сфері психології та нейронауки. Чарлз Дахіґґ не лише розкриває механізми людської поведінки, а й дає читачеві «шпаргалку» — стратегію перебудування шаблонів своєї поведінки. Письменник ділиться порадами: бути допитливим, заглиблюватися у суть питання, що цікавить, прагнути досконалості, аналізувати кожен прожитий день, ставити цілі, писати списки, визначити пріоритети, продукувати ідеї. «Сила звички» завоювала неабиякий успіх: книжка стабільно тримається у переліку найкращих бізнес-книг у США, не полишає топів продажів на «Amazon» та є бестселером «The New York Times». Видання перекладене багатьма мовами, з-поміж яких – і українська.

Інша знаменита праця Чарлза Дахіґґа – «Кмітливіші, швидші, кращі» – присвячена мистецтву продуктивності. У восьми головних тезах автор дає інструкції, як доклавши мінімум зусиль отримати максимальний результат. Письменник дає практичні рекомендації щодо того, як досягти продуктивності у щоденній діяльності та навчитися досягати більшого.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image