Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/bryus-d-perri/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Брюс Д. Перрі - книги та біографія

Брюс Д. Перрі

Повне ім'я:Bruce D. Perry

Брюс Д. Перрі - американський нейронауковець, доктор медичних наук та дитячий психіатр, науковий співробітник Академії дитячої травми в Г’юстоні, штат Техас.

Народився у 1955 році у місті Бісмарк, штат Північна Дакота, освіту здобував у Амхерстському коледжі, який, зрештою, не закінчив. Згодом здобув ступінь магістра та доктора філософії в Північно-Західному університеті, з 1984 по 1987 рік навчався в Єльській школі медицини.
У 1987 році Перрі проходив стажування з дитячої та підліткової психіатрії в Чиказькому університеті, з 1993 по 2001 рік був професором психіатрії в Медичному коледжі Бейлора та завідувачем відділення психіатрії в Техаській дитячій лікарні.

Книги Брюса Д. Перрі стали квінтесенцією його професійного досвіду та прагнення автора допомогти широкому колу людей подолати свій травматичний досвід, з-під пера автора вийшло декілька науково-популярних праць:

На сторінках своїх книг Перрі розповідає реальні історії зі своєї професійної практики та доводить, що своєчасна та професійна допомога може повернути до нормального життя, адже дивовижні здібності мозку до відновлення та нашої психіки здатні на справжні зцілення.

Переглянути асортимент та купити книги Брюса Д. Перрі українською або англійською мовою ви можете в нашому інтернет-магазині, або офлайн-магазинах мережі Книгарня «Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image