Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/brayan-li-o-melli/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Браян Лі О'Меллі - книги та біографія

Браян Лі О'Меллі

Повне ім'я:Bryan Lee O'Malley

Народився:21 лютого 1979

Браян Лі О'Меллі - талановитий канадський карикатурист, письменник та музикант, відомий під псевдонімом Kupek.

Народився 21 лютого 1979 року у місті Лондон, провінція Онтаріо, Канада.

Створювати історії та малювати Браян почав ще в дитинстві, у шкільні часи він вигадав десятки коміксів з власними супергероями.

Освіту здобував в Університеті Західного Онтаріо за фахом «Кінематограф», але кинув навчання, так і не закінчивши його.

З двадцяти років мешкає у Торонто, ілюстрував комікси для видавництв «Udon Studios», «Marvel Comics» та «Oni Press», у 2003 році у видавництві «Oni Press» вийшов його перший графічний роман «Загублений в морі» - це історія дорослішання сором’язливої дівчини, яка вірить, що її душу вкрав кіт. Дебютний твір приніс автору популярність та визнання, які стануть натхненням для створення інших творів.

Любов до музики й час, проведений в Торонто, надихнули автора на створення серії коміксів «Скотт Пілігрим» про юнака, який зустрічає дівчину своєї мрії, але має конкурувати з її колишніми:

Книги Браяна Лі О'Меллі вражають своєю оригінальністю, автор не лише володіє нестандартним стилем, але й здатний висвітлювати глибокі соціокультурні теми та проблеми через витончені сюжетні вигини.

З 2005 року разом з дружиною мешкає в Лос-Анджелесі, США.

Радимо купити книги Браяна Лі О'Меллі шанувальникам графічних романів й усім, хто ніколи не цікавився подібною літературою, зручно й вигідно придбати твори ви можете в інтернет-магазині Книгарня «Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image