Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/brajan-trejsi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Брайан Трейсі - книги та біографія

Брайан Трейсі

Брайан Трейсі — американський мотиваційний спікер канадського походження. Автор понад 70 книг з саморозвитку, переведених на багато мов світу.

Брайан Трейсі є головою і директором компанії «Brian Tracy International», заснованої ним в 1984 році в Ванкувері, Канада. Компанія надає консультації з питань лідерства, продажів, почуття власної гідності, цілей, стратегій, творчості та психології успіху.

Головний офіс компанії знаходиться в Сан-Дієго, штат Каліфорнія.

Ще до заснування власної компанії Брайан Трейсі будував кар'єру в галузі продажів і маркетингу.

Сьогодні він є президентом трьох компаній зі штаб-квартирою в Солана-Біч, штат Каліфорнія. Займається управлінським консалтингом, навчає продажу, управління часом, розвитку особистості й лідерству. Брайан пройшов важкий шлях. Він жив в небагатій родині. Брайан не закінчив школу кинувши її буквально перед випускними екзаменами та через важке фінансове становище влаштувався працювати на пароплав і вісім років він подорожував по світу, відвідавши більш ніж 50 країн на п'яти різних континентах.

З юності його постійно цікавило питання: чому при рівних можливостях одні люди успішні, а інші - ні. Спостерігаючи та аналізуючи життя людей, йому вдається знайти відповідь на це питання і він починає роботу над своєю «системою успіху».

Залишивши роботу звичайного трудяги, починає займатися продажами. Спершу він навчався на прикладі більш успішних колег, але вже до кінця першого робочого року отримав посаду старшого продавця, чим перевершив своїх колег, які набагато довше за нього працювали у цьому бізнесі. Через два роки у віці 25 років він стає віце-президентом і у його розпорядженні 90 працівників.

Після тридцяти років він все ж таки вирішує продовжити навчання й вступає до університету канадської провінції Альберта та отримує вчений ступінь з економіки та бізнесу

У 1981 Брайан Трейсі закінчує роботу над своєю програмою «система успіху», яку він спочатку називав «Семінар Фенікса». У 1985 році він випускає перероблений варіант цього семінару на аудіокасетах під назвою «Психологія досягнення», яка пізніше стала світовим бестселером і була переведена на 20 мов.

Сьогодні Брайан Трейсі окрім бізнесу й керування компаніями займається писанням мотиваційної літератури, яка користується популярністю у всьому світі.

Українською мовою книги геніального бізнесмена вийшли у книжковому видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля», особливою популярністю користуються такі книги, як: «Як керують найкращі» та «Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час».Усім хто хоче навчитися краще розпоряджатися власним часом і досягти успіху в житті та в бізнесі книги Брайана Трейсі стануть у нагоді.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image