/news/vitayemo-zi-starym-novym-rokom/
Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/brajan-trejsi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Брайан Трейсі

Брайан Трейсі

Життєпис

Брайан Трейсі — американський мотиваційний спікер канадського походження. Автор понад 70 книг з саморозвитку, переведених на багато мов світу.

Брайан Трейсі є головою і директором компанії «Brian Tracy International», заснованої ним в 1984 році в Ванкувері, Канада. Компанія надає консультації з питань лідерства, продажів, почуття власної гідності, цілей, стратегій, творчості та психології успіху.

Головний офіс компанії знаходиться в Сан-Дієго, штат Каліфорнія.

Ще до заснування власної компанії Брайан Трейсі будував кар'єру в галузі продажів і маркетингу.

Сьогодні він є президентом трьох компаній зі штаб-квартирою в Солана-Біч, штат Каліфорнія. Займається управлінським консалтингом, навчає продажу, управління часом, розвитку особистості й лідерству. Брайан пройшов важкий шлях. Він жив в небагатій родині. Брайан не закінчив школу кинувши її буквально перед випускними екзаменами та через важке фінансове становище влаштувався працювати на пароплав і вісім років він подорожував по світу, відвідавши більш ніж 50 країн на п'яти різних континентах.

З юності його постійно цікавило питання: чому при рівних можливостях одні люди успішні, а інші - ні. Спостерігаючи та аналізуючи життя людей, йому вдається знайти відповідь на це питання і він починає роботу над своєю «системою успіху».

Залишивши роботу звичайного трудяги, починає займатися продажами. Спершу він навчався на прикладі більш успішних колег, але вже до кінця першого робочого року отримав посаду старшого продавця, чим перевершив своїх колег, які набагато довше за нього працювали у цьому бізнесі. Через два роки у віці 25 років він стає віце-президентом і у його розпорядженні 90 працівників.

Після тридцяти років він все ж таки вирішує продовжити навчання й вступає до університету канадської провінції Альберта та отримує вчений ступінь з економіки та бізнесу

У 1981 Брайан Трейсі закінчує роботу над своєю програмою «система успіху», яку він спочатку називав «Семінар Фенікса». У 1985 році він випускає перероблений варіант цього семінару на аудіокасетах під назвою «Психологія досягнення», яка пізніше стала світовим бестселером і була переведена на 20 мов.

Сьогодні Брайан Трейсі окрім бізнесу й керування компаніями займається писанням мотиваційної літератури, яка користується популярністю у всьому світі.

Українською мовою книги геніального бізнесмена вийшли у книжковому видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля», особливою популярністю користуються такі книги, як: «Як керують найкращі» та «Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час».Усім хто хоче навчитися краще розпоряджатися власним часом і досягти успіху в житті та в бізнесі книги Брайана Трейсі стануть у нагоді.

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ПОДАРУНОК ДЛЯ СУПЕРЖІНКИ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 08.03.2021

Промокод: KNYGA-30YE

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%