Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/bet-o-liri/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Бет О'Лірі - книги та біографія

Бет О'Лірі

Повне ім'я:Beth O'Leary

Бет О'Лірі - сучасна британська письменниця-романістка.
Майбутня авторка декількох книжок народилась у 1992 році, освіту здобула в Оксфордському університеті, де вивчала англійську мову, перед початком письменницької кар'єри працювала у дитячому книжковому видавництві.

Бібліографія Бет О’Лірі продовжує поповнюватися новими творами майже щороку, її перша книга «Квартира на двох» (2019) стала бестселером «The Sunday Times» та була перекладена понад тридцятьма мовами, наступними були видані книги:

  • Перемикач / The Switch (2020);
  • Дорожня подорож (2021);
  • Неявка / The No-Show (2022).

За словами авторки, свій перший роман «Квартира на двох» вона писала у поїзді під час поїздок на роботу, а компанія «Paramount Plus» адаптує сюжет книги для створення телесеріалу.

Книги Бет О'Лірі характеризуються легким стилем письма, гумором та теплими, емоційно зарядженими сюжетами. Вона вміло розповідає про взаємодію головних героїв, які потрапляють у складні ситуації та випробовують свої почуття.

Твори письменниці надихають читачів на роздуми про любов, сім'ю та шлях до особистого щастя, купити книги Бет О’Лірі зручно та вигідно можна в інтернет-магазині мережі Книгарня «Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image