Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/bernar-verber/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Бернар Вербер

Бернар Вербер

Життєпис

Бернар Вербер — народився 18 вересня 1961 року у Франції у місті Тулуза в єврейській сім'ї. З дитинства проявляв схильність до письменництва і перші свої розповіді написав у віці семи років. В університеті вивчав: право, криміналістику, а згодом і журналістику. Під час навчання в університеті Бернар часто відвідував суди й неодноразово був присяжним, а все для того, аби знайти теми для наступних романів.

У 1983 році був нагороджений премією за найкращий репортаж про вид мурах. Після цього ще 7 років працював у журналі та писав статі на науково-популярні теми: астрологію, штучний інтелект, психологію, соціологію, медицину. Після конфлікту з керівництвом журналу Вербера звільняють і він вступає на Вищі курси сценаристів.

Великий вплив на Вербера здійснили, такі письменники, як: Айзек Азімов, Філіп Дік та Френк Герберт.

На даний час це єдиний письменник, який отримав премію Жуля Верна за пророчі речі, які він описував у своїх книжках.

Творчість

Елементи наукової фантастики, пригодницького роману та есе усі ці жанри Бернар Вербер вміло поєднує у своїй творчості.
У 1991 році виходить книга «Мурахи», яка згодом стала першою книгою у трилогії про мурах і саме цей роман приносить йому популярність. Через рік виходить книга «День Мурах», яка була продовженнням першого роману і вона була перекладена 33 мовами світу.

У 1993 році автор звертається до езотерики й у світ виходить книжка «Енциклопедія відносних та абсолютних знань» у ній автор подає наукові знання вперемішку із вигадкою та фантазіями. Згодом у світ виходять такі книги, як «Танатонавти», «Імперія ангелів», «Останній Секрет», «Батько наших батьків» та багато інших. Українською мовою книги французького письменника виходять у видавництві «Terra Incognita».
Окрім книг Вербер також є автором коміксу «Exit».

Ще цікавий факт, що попри читацький успіх критики негативно висловлюються про його творчість, тому автор зазвичай публікує нові книги 1 жовтня, адже саме у цей час відбувається присудження багатьох літературних премій. І цим самим він немов би кидає виклик іншим письменникам та критикам і показує, що його книги продаються мільйонами тиражами й без цих премій.

Всі книги автора являють собою захопливу суміш фантастики, психології та філософії. Завдяки цьому вони не тільки розважають цікавими сюжетами, але і змушують задуматися над тими чи іншими проблемами.

У 2003 році здійснилася давня мрія автора і його розповідь «Наші друзі Люди» була екранізована. Серед майбутніх планів автора — екранізувати власні романи.


Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 15:00 09.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%