Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/bernar-verber/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Бернар Вербер: книги, актуальна інформація про Бернар Вербер – Книгарня "Є"

Бернар Вербер

Життєпис

Бернар Вербер — народився 18 вересня 1961 року у Франції у місті Тулуза в єврейській сім'ї. З дитинства проявляв схильність до письменництва і перші свої розповіді написав у віці семи років. В університеті вивчав: право, криміналістику, а згодом і журналістику. Під час навчання в університеті Бернар часто відвідував суди й неодноразово був присяжним, а все для того, аби знайти теми для наступних романів.

У 1983 році був нагороджений премією за найкращий репортаж про вид мурах. Після цього ще 7 років працював у журналі та писав статі на науково-популярні теми: астрологію, штучний інтелект, психологію, соціологію, медицину. Після конфлікту з керівництвом журналу Вербера звільняють і він вступає на Вищі курси сценаристів.

Великий вплив на Вербера здійснили, такі письменники, як: Айзек Азімов, Філіп Дік та Френк Герберт.

На даний час це єдиний письменник, який отримав премію Жуля Верна за пророчі речі, які він описував у своїх книжках.

Творчість

Елементи наукової фантастики, пригодницького роману та есе усі ці жанри Бернар Вербер вміло поєднує у своїй творчості.
У 1991 році виходить книга «Мурахи», яка згодом стала першою книгою у трилогії про мурах і саме цей роман приносить йому популярність. Через рік виходить книга «День Мурах», яка була продовженнням першого роману і вона була перекладена 33 мовами світу.

У 1993 році автор звертається до езотерики й у світ виходить книжка «Енциклопедія відносних та абсолютних знань» у ній автор подає наукові знання вперемішку із вигадкою та фантазіями. Згодом у світ виходять такі книги, як «Танатонавти», «Імперія ангелів», «Останній Секрет», «Батько наших батьків» та багато інших. Українською мовою книги французького письменника виходять у видавництві «Terra Incognita».
Окрім книг Вербер також є автором коміксу «Exit».

Ще цікавий факт, що попри читацький успіх критики негативно висловлюються про його творчість, тому автор зазвичай публікує нові книги 1 жовтня, адже саме у цей час відбувається присудження багатьох літературних премій. І цим самим він немов би кидає виклик іншим письменникам та критикам і показує, що його книги продаються мільйонами тиражами й без цих премій.

Всі книги автора являють собою захопливу суміш фантастики, психології та філософії. Завдяки цьому вони не тільки розважають цікавими сюжетами, але і змушують задуматися над тими чи іншими проблемами.

У 2003 році здійснилася давня мрія автора і його розповідь «Наші друзі Люди» була екранізована. Серед майбутніх планів автора — екранізувати власні романи.


Сортувати по
Зоряний метелик
-30%
Зоряний метелик
Бернар Вербер
226 грн
158 грн
Купити
Скриня Пандори
-30%
Скриня Пандори
Бернар Вербер
292 грн
204 грн
Купити
Імперія Ангелів
-30%
Імперія Ангелів
Бернар Вербер
292 грн
204 грн
Купити
Сортувати по
Отримай знижку