Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/bekki-albertalli-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Беккі Альберталлі - книги та біографія

Беккі Альберталлі

Повне ім'я:Rebecca Albertalli

Беккі Альберталлі (Rebecca Albertalli) - сучасна американська письменниця, чиї твори стали справжніми літературними сенсаціями серед підлітків та молоді.

Народилася 17 листопада 1982 року в Атланті, штат Джорджія, з самого раннього віку Ребекка захоплювалася книгами та мріяла створювати власні історії, що надихали б інших.

Освіту здобула в Весліанському університеті, де вивчала психологію, згодом отримала ступінь доктора в галузі клінічної психології в університеті Джорджа Вашингтона. Працюючи дитячим психологом Ребекка отримала глибоке розуміння переживань та проблем дітей, що згодом знайшло відображення в її літературних творах. Її дебютний роман «Саймон проти гомо(сапієнс)пропаганди» побачив світ у 2015 році й миттєво завоював серця читачів. Книга, що розповідає історію підлітка, який намагається зберегти свою гомосексуальність у таємниці, стала бестселером, отримала численні нагороди та була екранізована.

Після успіху дебютного роману письменниця продовжила працювати над новими творами, наступні книги Беккі Альберталлі «Leah on the Offbeat», «The Upside of Unrequited» та «Love, Creekwood» також стали бестселерами та здобули численні позитивні відгуки від критиків й читачів.

Стиль письменниці відзначається легкою мовою, дотепним гумором та щирими емоціями. Її герої - звичайні підлітки з їхніми радощами, проблемами та пошуками себе. Авторка майстерно порушує важливі теми ідентичності, дружби, кохання та прийняття, що робить її книги надзвичайно актуальними та потрібними для сучасної молоді.

Купити книги Беккі Альберталлі ви можете на сторінці нижче, або в офлайн-магазинах нашої мережі.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image