Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/barbara-sher/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Барбара Шер

Барбара Шер

Життєпис

Барбара Шер — відома німецька спікерка й письменниця. Народилася в 1935 році в США, але згодом разом з батьками переїхала до Німеччини, де вона й досі мешкає зі своїм старшим сином.

У всьому світі Барбара Шер відома, як авторка семи книг про досягнення цілей. Її перший бестселер «Мріяти не шкідливо» уже протягом 35 років перевидається і користується незмінною популярністю та перекладений на багато мов. За весь час існування книги її тираж перевищує мільйон примірників. Її третя книга — «Про що мріяти» в 1994 році увійшла до списку бестселерів за версією The New York Times.

Авторка й сама знає, наскільки шлях до успіху і поставлених цілей нелегкий і тернистий. Сім років Барбара була звичайною офіціанткою крім цього вона мусила виховувати самостійно двох синів, а у ночі писала свою першу книгу.

У своїх книгах Барбара започаткувала термін «сканер» і детально описала його в книзі «Відмовляюся вибирати». Сканером, за словами Барбари, є та людина у якої безліч інтересів, яка не бажає зупинятися на одному зі своїх захоплень, хобі або роботі та весь в пошуках чогось нового. Протилежністю «сканера» Барбара називає «дайвера», людину, яка зазвичай зосереджується на одному інтересі, у якої практично нема потреби вибору між різними заняттями.

Якщо вам набридли сірі будні, де кожен день схожий на наступний, якщо ви не любите свою роботу й ходити туди лише заради грошей, то ви просто мусите прочитати книги німецької письменниці, адже її книги присвячені питанням пошуку ідеальної роботи, можливостей для самореалізації та способам досягнення мрії. Крім теоретичних міркувань, в них зібрано безліч порад, які варто застосовувати на практиці і з їх допомогою всього за кілька кроків ви зможете кардинально змінити себе й своє життя. Після прочитання книг Барбари Шер ваше життя поділиться на до і після.

Українською мовою книги німецької авторки видає видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля». Особливою популярністю серед українських читачів користуються, такі книги: «Мрій правильно. Як зрозуміти, чого ти насправді бажаєш і як цього досягти», «Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш».

Читачі, які вже прочитали книги німецької письменниці у своїх відгуках пишуть, що якщо дотримуватися, тих порад, які пропонує Барбара, то життя уже за кілька днів починає змінюватися на краще й наповнюється позитивом.

Загалом в авторки є сім книг у яких вона пояснює, як правильно обрати свою мрію і що потрібно робити, аби досягнути її.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.