Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/astrid-lindgren/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Астрід Ліндґрен - книги та біографія

Астрід Ліндґрен

Твори Астрід Ліндґрен давно увійшли до скарбниці світової літератури. Відома шведська письменниця подарувала нам незабутні образи Карлсона, котрий живе на даху, та Пеппі Довгоїпанчохи. Її казки ставили на сценах провідних світових театрів, екранізовували, а герої цих казок нерідко увічнювалися в численних скульптурах та зображеннях.

Книги Астрід Ліндґрен мають різні переклади на українську мову. Згадаймо хоча б славнозвісний цикл про Пеппі Довгупанчоху, котрий змальовує нам пригоди маленької, але такої дорослої і сильної дівчинки, яка може знайти вихід з найзаплутанішої ситуації та підтримати друзів. Подібний сюжет мають і книги про бешкетницю та фантазерку Мадікен. Вона, завдяки своїй уяві, часто потрапляє до всіляких ситуацій, однак успішно їх долає, викликаючи усмішку в читача. Тема веселих дівчаток взагалі дуже близька для письменниці. Вона змальовує їх легко та барвисто, а герої творів продовжують своє життя і поза ними, як це сталося з повістю «Роня, дочка розбійника», на основі котрої були створені численні комікси. На прикладі Астрід Ліндґрен можна стверджувати, що жіноча проза є дуже успішною. Її як явище навіть спеціально досліджують. Згадаймо хоча б окремі праці Віри Агеєвої. Можна, зокрема, купити книгу Віри Агеєвої, присвячену українським письменницям.

Казки Астрід Ліндґрен читає вже не одне покоління. Важко уявити, що їх написала жінка, котра пережила страшну Другу Світову війну та мала не зовсім щасливу долю, проблеми з владою. Тим не менш, у своїх творах Ліндґрен подарувала нам сонячний світ, в якому добро перемагає зло, а надія завжди справджується. Напевно, таким і має бути дитинство.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image