Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/astrid-lindgren/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Астрід Ліндґрен

Життєпис

Твори Астрід Ліндґрен давно увійшли до скарбниці світової літератури. Відома шведська письменниця подарувала нам незабутні образи Карлсона, котрий живе на даху, та Пеппі Довгоїпанчохи. Її казки ставили на сценах провідних світових театрів, екранізовували, а герої цих казок нерідко увічнювалися в численних скульптурах та зображеннях.

Книги Астрід Ліндґрен мають різні переклади на українську мову. Згадаймо хоча б славнозвісний цикл про Пеппі Довгупанчоху, котрий змальовує нам пригоди маленької, але такої дорослої і сильної дівчинки, яка може знайти вихід з найзаплутанішої ситуації та підтримати друзів. Подібний сюжет мають і книги про бешкетницю та фантазерку Мадікен. Вона, завдяки своїй уяві, часто потрапляє до всіляких ситуацій, однак успішно їх долає, викликаючи усмішку в читача. Тема веселих дівчаток взагалі дуже близька для письменниці. Вона змальовує їх легко та барвисто, а герої творів продовжують своє життя і поза ними, як це сталося з повістю «Роня, дочка розбійника», на основі котрої були створені численні комікси. На прикладі Астрід Ліндґрен можна стверджувати, що жіноча проза є дуже успішною. Її як явище навіть спеціально досліджують. Згадаймо хоча б окремі праці Віри Агеєвої. Можна, зокрема, купити книгу Віри Агеєвої, присвячену українським письменницям.

Казки Астрід Ліндґрен читає вже не одне покоління. Важко уявити, що їх написала жінка, котра пережила страшну Другу Світову війну та мала не зовсім щасливу долю, проблеми з владою. Тим не менш, у своїх творах Ліндґрен подарувала нам сонячний світ, в якому добро перемагає зло, а надія завжди справджується. Напевно, таким і має бути дитинство.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 18:00 17.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%