Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/artem-chekh/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Артем Чех

Артем Чех

Життєпис

Справжнє ім’я письменника – Артем Олександрович Чередник. Є доволі відомим українським автором.

Артем народився 13 червня 1985 року у місті Черкаси, де і пройшло його дитинство. Паралельно із навчанням у середній школі ходив ще й на навчання у музичну школу по класу фортепіано, гітари та сопілки, яку закінчив у 1999 році. Також відвідував заняття із вокалу та займався хореографією. Вісім років грав у театрі. Улюбленою справою Артема у школі було читання. Спочатку він надавав перевагу таким письменникам як Нестайко та Трублаїні, потім Набокову, Достоєвському, Чехову та Кундері.

Після закінчення середньої школи 2002 року, переїхав до Києва, де вступив до Державної Академії Керівних Кадрів Культури і Мистецтв України на спеціальність «соціологія». Артем Чех не працював за фахом жодного дня, але натомість він мав безцінний досвід роботи актором Черкаського драматичного театру, продавцем, промоутером, охоронцем, копірайтером, художником модел-мейкінґ департаменту і солдатом ЗСУ.

Став переможцем другого конкурсу від видавництва «Фоліо» у 2007 році «Міський молодіжний роман». Артем Чех одружений із українською письменницею Іриною Цілик. У 2010 році доля подарувала подружжю маленького синочка, якого Артем з Іриною назвали Андрієм.

З травня 2015 по липень 2016 року письменник вирушає захищати власну батьківщину, тому стає солдатом Збройних Сил України. До цього Артем Чередник часу зі зброєю не був знайомий, але коли його мобілізували, пішов до війська захищати Україну, змінивши перо на автомат.

З 12 років Артем проявляє свій творчий талант у написанні віршів, тому як і будь-який поет-початківець мріяв про визнання та славу. Але з віршами справи йшли не дуже добре, тому майбутній письменник вирішив спробувати писати прозу. До ряду письменників Артем чех потрапив випадково. Коли він написав перший роман, його друг, без відома власника твору, відправив рукопис на конкурс. Цей твір автор писав лише для себе, в якому він виписав шматок зі свого власного життя, де досхочу познущався із життів своїх друзів, знайомих та рідних.

Кожен твір автора має свою індивідуальність та багатогранність і ні в якому разі не схожий на інші творчі доробки письменника. Кожен його літературний шедевр є ніби експериментом, в якому присутній індивідуальний світ, а також вміщені різноманітні жанри літератури, небезпечні та ризиковані сюжети.

Артем Олександрович Чередник є автором семи книг прози: «Анатомічний Атлас» (2008), «Пластик» (2008), «Киня» (2007), «Doc 1» (2009), «Сині двері зліва» (2009),«Цього ви не знайдете в Яндексі» (2007), «Точка нуль» (2017). Також брав участь у створенні чотирьох видань нон-фікшен, до яких був причетний як упорядник, автор та співавтор.


Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.