Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/archybald-kronyn/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Арчибальд Дж. Кронін - книги та біографія

Арчибальд Дж. Кронін

Повне ім'я:Archibald Joseph Cronin

Народився:19 липня 1896 року

Арчибальд Джозеф Кронін - відомий шотландський письменник та лікар. Народився 19 липня 1896 року в селищі Кардосс, освіту здобув в медичному університеті Глазго, який закінчив з відзнакою.

Перед початком письменницької кар’єри встиг здобути докторський ступінь та попрацювати корабельним хірургом в Індії, під час Першої світової війни був лейтенант-хірургом Британського Флоту. У 1926 році відкрив діяльність лікарську практику в Лондоні, проте невдовзі припинив практику через власне погане здоров’я.

Дебютна книга автора «Палац Броуді» була видана у 1931 році, створити текст йому вдалося лише за три місяці. У цій книзі Кронін втілив свою давню мірю написати роман, який свого часу мав сенсаційний успіх. Роман про батька-тирана, який призвів до самогубства власної доньки прославив та надихнув письменника на створення нових шедеврів, тож з кар’єрою медика біло покінчено.

Книги Арчибальда Дж. Кроніна виходитимуть впродовж наступних років, а більшість з них стане бестселерами свого часу. Його найвідомішими працями стали романи:

Професійний досвід лікаря вплинув на багато його літературних робіт та став віддзеркаленням його власного досвіду з шармом драматичного реалізму та романтики. Життєвий шлях письменника закінчився 6 січня 1981 року в віці 84 років.

Творчість автора порушує важливі суспільні питання й занурює в глибокі роздуми про життя та мораль, тож впевнено радимо романи автора до читання. Купити книги Арчибальда Дж. Кроніна за вигідними цінами ви можете в інтернет-магазині Книгарня «Є».

Сортувати по
Три любові
-39%
Три любові
Арчибальд Дж. Кронін
749 грн
456 грн
Купити
Юдине дерево
-35%
Юдине дерево
Арчибальд Дж. Кронін
531 грн
346 грн
Купити
Цитадель
-39%
Цитадель
Арчибальд Дж. Кронін
656 грн
399 грн
Купити
Ключі Царства
-46%
Ключі Царства
Арчибальд Дж. Кронін
470 грн
255 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image