Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/antuan-de-sent-ekzyuperi/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Антуан де Сент-Екзюпері

Антуан де Сент-Екзюпері

Життєпис

Антуан де Сент-Екзюпері – професійний пілот, відомий письменник, поет та есеїст, який народився на самому початку століття, у 1900 році. Вперше в повітря майбутній автор піднявся у 1912 році на авіаційному полі в Амбер’є-ан-Боже разом із знаменитим пілотом Габріелем Вроблевскі. З 1914 року юнак багато навчався та готувався до вступу в університет, але провалився на усному вступному екзамені. Поворотною подією в житті майбутнього письменника стало те, що у 1921 році він пішов до армії, де здав екзамен на цивільного льотчика, а згодом – військового. За рік Екзюпері закінчив курси для офіцерів запасу та отримав звання молодшого лейтенанта. Протягом життя він багато працював пілотом вантажних літаків, транспортуючи товари до Африки, льотчиком-випробовувачем, а також технічним спеціалістом в аеропортах, зокрема у Південній Америці.

Першу книгу Екзюпері пише під час роботи в Африці й вона має назву «Південний поштовий». В ній, як і у практично всіх інших творах, він пише про пілотів. Наступною книгою став «Нічний політ», яка була створена у відмінному від традиційного стилі. Від твору до твору елементу вигадки стає все менше, це стають швидше есе про зроблене, людей, Землю й життя. І справа не в тому, що він хоче показати себе спеціалістом, а його тяжінні до щирості, адже саме так живе та думає автор. Після військової кампанії у Франції, де Екзюпері був у складі розвідувальної авіагрупи, автор пише книгу «Військовий пілот», яка складається із його роздумів під час польоту. Незадовго до власної загибелі письменник створив та проілюстрував казку «Маленький принц», яку присвятив кращому другу. В 2001 році цей твір був перекладений 118 мовами та виявився другою, після Біблії, найбільш прочитаною книгою у світі.

Окрім письменницької діяльності, письменник також займався журналістикою. У 1935 році він відвідав СРСР як кореспондент французького видання і описав цей візит у 5 нарисах. У одному з них, який називався «Злочин та кара перед обличчям радянського правосуддя», він став одним із перших письменників Заходу, який спробував осмислити сталінізм. За життя Екзюпері багато разів потрапляв у авіакатастрофи, мав безліч травм та контузій. 31 липня 1944 року автор вилетів із Корсики у розвідувальний політ та не повернувся. Уламки літака знайшли тільки в 1998 році, а у 2003 після професійних пошуків знайшлися докази того, що це дійсно був літав Антуана де Сент-Екзюпері.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 8%

Промокод діє
до 16:00 14.08.2020

Промокод: YE8
Отримай додаткові -8%