Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/antuan-de-sent-ekzyuperi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Антуан де Сент-Екзюпері - книги та біографія

Антуан де Сент-Екзюпері

Антуан де Сент-Екзюпері – професійний пілот, відомий письменник, поет та есеїст, який народився на самому початку століття, у 1900 році. Вперше в повітря майбутній автор піднявся у 1912 році на авіаційному полі в Амбер’є-ан-Боже разом із знаменитим пілотом Габріелем Вроблевскі. З 1914 року юнак багато навчався та готувався до вступу в університет, але провалився на усному вступному екзамені. Поворотною подією в житті майбутнього письменника стало те, що у 1921 році він пішов до армії, де здав екзамен на цивільного льотчика, а згодом – військового. За рік Екзюпері закінчив курси для офіцерів запасу та отримав звання молодшого лейтенанта. Протягом життя він багато працював пілотом вантажних літаків, транспортуючи товари до Африки, льотчиком-випробовувачем, а також технічним спеціалістом в аеропортах, зокрема у Південній Америці.

Першу книгу Екзюпері пише під час роботи в Африці й вона має назву «Південний поштовий». В ній, як і у практично всіх інших творах, він пише про пілотів. Наступною книгою став «Нічний політ», яка була створена у відмінному від традиційного стилі. Від твору до твору елементу вигадки стає все менше, це стають швидше есе про зроблене, людей, Землю й життя. І справа не в тому, що він хоче показати себе спеціалістом, а його тяжінні до щирості, адже саме так живе та думає автор. Після військової кампанії у Франції, де Екзюпері був у складі розвідувальної авіагрупи, автор пише книгу «Військовий пілот», яка складається із його роздумів під час польоту. Незадовго до власної загибелі письменник створив та проілюстрував казку «Маленький принц», яку присвятив кращому другу. В 2001 році цей твір був перекладений 118 мовами та виявився другою, після Біблії, найбільш прочитаною книгою у світі.

Окрім письменницької діяльності, письменник також займався журналістикою. У 1935 році він відвідав СРСР як кореспондент французького видання і описав цей візит у 5 нарисах. У одному з них, який називався «Злочин та кара перед обличчям радянського правосуддя», він став одним із перших письменників Заходу, який спробував осмислити сталінізм. За життя Екзюпері багато разів потрапляв у авіакатастрофи, мав безліч травм та контузій. 31 липня 1944 року автор вилетів із Корсики у розвідувальний політ та не повернувся. Уламки літака знайшли тільки в 1998 році, а у 2003 після професійних пошуків знайшлися докази того, що це дійсно був літав Антуана де Сент-Екзюпері.

Сортувати по
Mały Książę (Know-How)
-23%
Mały Książę (Know-How)
Антуан де Сент-Екзюпері
632 грн
487 грн
Купити
The Little Prince (Folio World's Classics)
-29%
The Little Prince (Folio World's Classics)...
Антуан де Сент-Екзюпері
155 грн
110 грн
Купити
Маленький принц
-35%
Маленький принц
Антуан де Сент-Екзюпері
421 грн
275 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image