Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/anna-lachyna/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Анна Лачина - книги та біографія

Анна Лачина

Анна Лачина – сучасна польська письменниця. У нас відома, перш за все, як авторка підліткових соціально-побутових романів «Фактор кохання», «Кохання під зіркою Сіріуса», «Останні канікули». Пише також для дітей молодшого віку повчальні, фантастичні історії та казки.

Народилася у польському місті Торунь. За освітою Лачина біологиня (молекулярна біологія та генетика), яка просто закохана у свою професію. Навіть знаходить у ній натхнення та мотивацію для літературної роботи. Серед усіх своїх захоплень виокремлює подорожі. Саме мандри, на думку авторки, дозволяють якнайкраще заглибитися та пізнати таємниці природи, мови та культур. І це допомагає їй у творчості. Також обожнює латинську мову. Послуговується двома псевдонімами. Під іменем Anna Łacina публікує текстів для підлітків та дорослих, а під іншим, Anna Zgierun – для меншої вікової категорії.  

У Польщі Анна Лачина отримала хороші відгуки за свої книжки, деякі з них, навіть, входять до шкільної програми з літератури. Також письменниця вважає, що література повинна об’єднувати людей та покоління. Саме тому, вона старається писати такі романи, які можна читати у затишку та сімейному колі. Деякі з них виграли престижні літературні нагороди. Зокрема,  роман «Фактор кохання» отримав відзнаку «Книга року 2010», а «Вторгнення вірусів» став дитячим бестселером 2007 року. 

Анна Лачина у своїх книгах намагається описати та розповісти правдиве, як воно є, життя молоді. Саме тому на сторінках її романів часто можна зустріти найактуальніші проблеми підлітків та юнацтва та можливі варіанти вирішення тих чи інших важливих для кожного запитань. Певно, це і є рецепт успіху романів авторки. Вони не для якоїсь окремої категорії читачів. Вони для всіх і про всіх.   

Для молоді та про молодь присятив свою творчість і Френсіс Скотт Фіцджеральд, його книги українською купити також можна у нас.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image