Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/anna-lachyna/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Анна Лачина

Анна Лачина

Життєпис

Анна Лачина – сучасна польська письменниця. У нас відома, перш за все, як авторка підліткових соціально-побутових романів «Фактор кохання», «Кохання під зіркою Сіріуса», «Останні канікули». Пише також для дітей молодшого віку повчальні, фантастичні історії та казки.

Народилася у польському місті Торунь. За освітою Лачина біологиня (молекулярна біологія та генетика), яка просто закохана у свою професію. Навіть знаходить у ній натхнення та мотивацію для літературної роботи. Серед усіх своїх захоплень виокремлює подорожі. Саме мандри, на думку авторки, дозволяють якнайкраще заглибитися та пізнати таємниці природи, мови та культур. І це допомагає їй у творчості. Також обожнює латинську мову. Послуговується двома псевдонімами. Під іменем Anna Łacina публікує текстів для підлітків та дорослих, а під іншим, Anna Zgierun – для меншої вікової категорії.  

У Польщі Анна Лачина отримала хороші відгуки за свої книжки, деякі з них, навіть, входять до шкільної програми з літератури. Також письменниця вважає, що література повинна об’єднувати людей та покоління. Саме тому, вона старається писати такі романи, які можна читати у затишку та сімейному колі. Деякі з них виграли престижні літературні нагороди. Зокрема,  роман «Фактор кохання» отримав відзнаку «Книга року 2010», а «Вторгнення вірусів» став дитячим бестселером 2007 року. 

Анна Лачина у своїх книгах намагається описати та розповісти правдиве, як воно є, життя молоді. Саме тому на сторінках її романів часто можна зустріти найактуальніші проблеми підлітків та юнацтва та можливі варіанти вирішення тих чи інших важливих для кожного запитань. Певно, це і є рецепт успіху романів авторки. Вони не для якоїсь окремої категорії читачів. Вони для всіх і про всіх.   

Для молоді та про молодь присятив свою творчість і Френсіс Скотт Фіцджеральд, його книги українською купити також можна у нас.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
до 17:00 14.08.2020

Промокод: YE8
Отримай додаткові -7%