Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/anita-glovinska-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Аніта Ґловінська - книги та біографія

Аніта Ґловінська

Аніта Ґловінська - популярна польська письменниця та ілюстраторка дитячих книжок, яка спеціалізується на створенні кумедної та цікавої літератури для дітей різного віку.

Письменниця народилася та живе в Гданську, освіту здобула в Університеті Миколи Коперника в Торуні на факультеті образотворчого мистецтва.

Її професійний дебют відбувся у 2010 році у видавництві «Media Rodzina», справжню популярність та визнання на батьківщині та за кордоном письменниця отримала завдяки літературній серії для наймолодших про Кицю-Мицю, українською мовою вже перекладені та видані декілька цих книжок:

Це одна з її найпопулярніших серій, але це не єдиний успіх у творчому доробку авторки, вона також є талановитою ілюстраторкою, яка створила обкладинки та ілюстрації для збірки «Cała Polska czyta dzieciom», книги Аніти Ґловінської водночас розважають і навчають, тому батьки залюбки читають їх зі своїми малюками.

Також з-під пера письменниці вийшли книги «Дірка в газеті» та «Для чого потрібні котлети?» які свого часу стали популярними серед юних українських шанувальників пригодницької літератури.

Радимо познайомитися з творчістю та купити книги Аніти Ґловінської тим батькам, які прагнуть ще змалку закохати дитину в читання, а зробити це зручно та вигідно ви зможете в інтернет-магазині Книгарня «Є».

Сортувати по
Киця-Миця каже: «Ні!»
-29%
Киця-Миця каже: «Ні!»
Аніта Ґловінська
113 грн
80 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image