Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/andrij-pavlovskyj/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Андрій Павловський - книги та біографія

Андрій Павловський

Андрій Павловський - талановитий вітчизняний автор та адвокат зі Стрия, з перших днів повномасштабної війни письменник перебуває у лавах ЗСУ. Перша книга автора, роман «На повідку сліпих богинь» був опублікований у 2019 році у видавництві «Темпора».

За словами автора, цей гостросюжетний юридичний роман задумувався так, аби розказати правдиву історію юридичної сфери зсередини та розкрити характери всіх учасників цих процесів. Восени 2020 року у видавництві «Темпора» друком вийшла друга книга автора, роман «Імперія Корського» - іронічно-соціальна історія про останні роки України в СРСР.

У буремному 2022 році друком вийшла збірка оповідань Андрія Павловського «Небезпечне вчення», книга видана в рамках серії «Нові 20-ті» у видавництві «Темпора». Текст цієї книги письменник надіслав видавництву за два дні до початку війни.

У серпні 2022 року на своїй facebook-сторінці автор анонсував, що дописав роман з робочою назвою «Шервуд», у якому йдеться про події у лісі під Слов’янськом навесні того ж року. Це лише чорновий варіант роману, та сподіваємося побачити нові книги Андрія Павловського.

Захопливі та гостросоціальні історії письменника зацікавлять широке коло читачів, які знаходяться в пошуках інтелектуального читання. 

Ми дбаємо, аби цікава література була завжди в наявності, купити книги Андрія Павловського зі швидкою доставкою можна в нашому інтернет-магазині.Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image