Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/anatoliy-dimarov/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Анатолій Дімаров - книги та біографія

Анатолій Дімаров

Повне ім'я:Анатолій Андрійович Дімаров

Народився:17 травня 1922 року

Анатолій Андрійович Дімаров - талановитий вітчизняний письменник-прозаїк, мемуарист, лавреат Шевченківської премії 1981 року. Автор декількох сильних творів про примусову колективізацію, голодомор та репресії на наших землях.

Майбутній письменник народився 17 травня 1922 року на хуторі Гараськи на Полтавщині, його ім’я при народженні - Анатолій Андронікович Гарасюта. Аби врятувати дітей від заслання до Сибіру як родину куркуля, його мати засвідчила в суді, що він дитина вчителя Дімарова, який загинув.

У дитинстві пережив лихі часи голодомору, закінчивши середню школу був мобілізований на фронт Другої світової, поранений, ледве вижив на окупованій території.
Після закінчення війни працював у редакції газети «Радянська Волинь» та в декількох видавництвах.

Початком письменницької кар’єри Дімарова вважають кінець 1950-х років, хоча перша збірка оповідань «Гості з Волині» й вийшла друком у 1949-му році. Творчий доробок письменника не лише масштабний кількісно, але й жанрово, серед творів Дімарова можна зустріти романи, повісті та навіть фантастичні казки.

Серед найвідоміших творів автора:

Оповідання та повісті автора друкувалися у збірках:

Книги Анатолія Дімарова не втрачають актуальності впродовж декількох десятиліть, адже стали порталом у ХХ століття з усіма його трагічними та драматичними подіями. Зло в його творах має багато облич, а добро є вищою людською цінністю.
Серед творчого доробку письменника кожен книголюб знайде книгу на свій смак, купити книги Анатолія Дімарова та насолодитися історіями, які стали класикою ви можете в нашому інтернет-магазині.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image