Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/alisa-gavrylchenko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Аліса Гаврильченко - книги та біографія

Аліса Гаврильченко

Аліса Гаврильченко, також відома під псевдо Аліса Пардус - це сучасна українська письменниця та поетеса, редакторка та засновниця електронного журналу «Стос» з Кременчука. Вірші авторки публікувалися у багатьох альманахах й здобули перемогу у багатьох літературних конкурсах.

Освіту та розуміння книготоворчих процесів письменниця здобула у Кременчуцькому університеті економіки, інформаційних технологій і управління, в якому вивчала «видавничу справу та редагування».

Активно писати Аліса Гаврильченко почала ще з 2009 року й займається цим дотепер. У 2017 році здобула перше місце у міжнародному конкурсі «Віршована мелодія».

Серед найвідоміших творів письменниці:

Декілька публікацій у збірках та антологіях:

Також перу письменниці належить серія детективних романів про поліцейську Марго Перехрист, в межах якої видано два твори:

Книги Аліси Гаврильченко - це неймовірне поєднання непередбачуваних сюжетів, завжди актуальні теми та легкий стиль оповідання.

Переглянути асортимент творів та замовити книги письменниці ви можете просто зараз в інтернет-магазині мережі Книгарня «Є», також запрошуємо завітати у наші-офлайн книгарні, у яких нерідко можна зустріти й самих письменників!


Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image