Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/ali-geyzelvud/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Алі Гейзелвуд - книги та біографія

Алі Гейзелвуд

Повне ім'я:Ali Hazelwood

Алі Гейзелвуд - це псевдонім італійської професорки нейронауки, під яким виходять її любовні романи.

Майбутня авторка декількох книжок народилась та виросла в Італії, подорожувала та жила в Японії й Німеччині, пізніше переїхала до Сполучених Штатів Америки, де здобула ступінь доктора філософії. У своїй професійній роботі займається дослідженням стимуляції мозку та когнітивної нейронауки. Наразі обіймає посаду професорки, любить цукерки та котів. Одружена.

Стартом письменницької кар’єри та світового визнання Алі Гейзелвуд можна вважати 2021 рік, цього року був виданий дебютний роман «Гіпотеза кохання» (The Love Hypothesis) - це зворушлива історія про аспірантку та професора біології, експеримент та почуття яких виходить з-під контролю.

Книги Алі Гейзелвуд стали світовими та українськими бестселерами, зокрема «Гіпотеза кохання» протрималась 5 тижнів в списку бестселерів «New York Times», та була перекладена багатьма мовами.

У серпні 2022 року був виданий другий роман авторки «Love on The Brain», а на початку літа 2023 року письменниця презентувала свою третю книгу «Love, Theoretically».

Окрім романів, Алі Гейзелвуд видала декілька новел, об’єднаних в одну серію під назвою «The STEMinist Novellas Series», до якої входять:

  • Under One Roof «Під одним дахом» (2022);
  • Stuck with You «Застрягла з тобою» (2022);
  • Below Zero «Нижче нуля» (2022).

Наразі авторка працює над книгою «Check & Mate», вихід якої заплановано на листопад 2023 року.

Професійна діяльність Алі стала центральною темою для її сюжетів, головні герої її романів - це науковці або люди, які працюють в академічних колах.

Зануртесь у чарівний світ літературних шедеврів від талановитої письменниці. Творчість Алі Гувер поєднує в собі літературу та наукові концепції, розкриває своїм читачам нові горизонти знань. Відкрийте для себе захоплюючу синергію мистецтва та сюжетів про життя науковців, Книгарня «Є» пропонує купити книги Алі Гейзелвуд та отримати задоволення від нового читацького досвіду!

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image