Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/aleks-mayklidis/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Алекс Майклідіс - книги та біографія

Алекс Майклідіс

Повне ім'я:Alex Michaelides

Народився:4 вересня 1977 року

Алекс Майклідіс - сучасний британський письменник, який працює в жанрі трилер та детектив, чиї книги у світі продаються мільйонними накладами.

Алекс народився 4 вересня 1977 року в родині батька-кіпріота та матері-британки на Кіпрі, освіту отримав в престижному Триніті-коледжі Кембриджського університету, де вивчав психотерапію.

Світову популярність та визнання читачів Алекс Майклідіс отримав з першої спроби, його дебютний роман «Мовчазна пацієнтка» (The Silent Patient) був вданий у 2019 році та став миттєвим бестселером New York Times, впродовж семи тижнів входив у ТОП-10 Sunday Times, а ще став найпродаванішим трилером 2019 року за версією Amazon.

За два роки після публікації першої книги автор потішив своїх фанатів другим твором - книга «Діви» (2021) посіла друге місце в списку бестселерів New York Tіmes у тиждень публікації та принесла автору ще більшу популярність серед поціновувачів психологічних детективів.

Книги Алекса Майклідіса - це не єдині твори, до створення яких долучився письменник, він також є автором сценарію до фільму «Диявол, якого ти знаєш» та співавтором сценарію до фільму «Завзяті шахраї».

Переглянути та купити книги Алекса Майклідіса можна не лише в інтернет-магазині Книгарня «Є», але й завітавши до наших офлайн-магазинів по всій Україні.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image