Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/aleks-frit/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Алекс Фріт - книги та біографія

Алекс Фріт

Повне ім'я:Alex Frith

Алекс Фріт (Alex Frith) - талановитий письменник, відомий своїми пізнавальними та розважальними книгами для дітей. Він народився у Великій Британії й з дитинства захоплювався читанням та написанням історій, згодом його любов до літератури та бажання ділитися знаннями з іншими стали підґрунтям для створення понад 50 дитячих книжок, які охоплюють найцікавіші теми: від динозаврів, комп'ютерів і винаходів до політики, науки, музики та космосу.

Книги Алекса Фріта вирізняються яскравими ілюстраціями, доступною мовою та цікавими фактами, які допомагають дітям дізнаватися нове про світ навколо них, однією з найвідоміших робіт автора є серія «100 фактів про...», яка знайомить дітей з різними темами, від науки і техніки до історії та природи:

Також з-під пера автора вийшли книги «Політика для початківців» та «Я дорослішаю. Книжка для хлопців», а також комікс «Two Heads: Where Two Neuroscientists Explore How Our Brains Work with Other Brains».

Одна з ключових особливостей творчості автора - його вміння просто й зрозуміло пояснювати складні концепції. Фріт вірить, що навчання повинно бути цікавим та захоплюючим, тому докладає всіх зусиль, щоб його книги були саме такими та допомагали дітям розвивати допитливість, креативність й любов до знань.

Купити книги Алекса Фріта ви можете на сторінці нижче, або в офлайн-книгарнях мережі.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image