Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/agn-shka-m-lekh/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Агнєшка Мєлех - книги та біографія

Агнєшка Мєлех

Агнєшка Мєлех (1969) - сучасна польська дитяча письменниця з містечка Білосток.
Після закінчення школи майбутня авторка десятків книжок навчалась на факультеті полоністики Варшавського університету, пізніше, закінчивши магістратуру у Варшавській школі економіки, почала професійну кар’єру в маркетингу та рекламі, а з 1997 року працює в галузі кіноіндустрії.

У пошуках особистого розвитку та натхнення також здобула освіту за програмою «Література для дітей та юнацтва перед викликами сучасності» в Інституті польської літератури Варшавського університету.

Про кар’єру письменниці Агнєшка Мєлех мріяла ще з дитинства, відколи навчилася читати, тоді ж і почала писати, проте дебютна публікація відбулася у 2013 році, саме тоді світ побачила її перша книга «Емі і Таємний Клуб Супердівчат», яка відкриє однойменну книжкову серію з понад десяти книжок.

Українською мовою книги серії виходять у «Видавництві Старого Лева», перекладені та видані наступні книги Агнєшки Мєлех в хронологічній послідовності:

Окрім серії про «Клуб Супердівчат» авторка написала та видала дві книги в жанрі фентезі: «Яга Чеколяда і таємна вежа» (2015) та «Яга Чеколяда і володарі вітру» (2017).

Історії про пригоди кмітливих дівчат стали справжніми бестселерами як в Польщі, так і в Україні, пропонуємо і вашій малечі познайомитися з чудовими історіями про дружбу та їхній таємний клуб, купити книги Агнєшки Мєлех можна зручно та вигідно в інтернет-магазині Книгарня «Є».


Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image