Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/a-s-ba-tt/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

А.С. Баєтт - книги та біографія

А.С. Баєтт

Повне ім'я:Антонія Сюзен Драббл

А. С. Баєтт (справжнє ім’я Антонія Сюзен Драббл) - англійська письменниця, літературна критикиня та викладачка. Лавреатка Букерівської премії та одна з 50 найкращих британських авторок з 1945 року. Її роботи часто відзначаються складними сюжетами, багатогранними персонажами та глибокими літературними та філософськими темами.

Майбутня письменниця народилася 24 серпня 1936 року в Шеффілді, Англія, освіту здобувала в коледжі Ньюгем у Кембриджі, у Філадельфіїському коледжі Брін Мор та в Сомервіль-коледжі Оксфордського університету. Після навчання стала викладачкою Лондонського університеті, а згодом й Центральної школи мистецтв та дизайну, після декількох років роботи повністю присвятила себе письменству.
А. С. Баєтт - сестра відомої письменниці Маргарет Драббл, яка також стала видатною фігурою британської літературі.

A. S. Byatt розпочала свою літературну кар'єру у 1960-х й здобула широке визнання завдяки своїм романам, що поєднують історичну прозу, міфологію та елементи магічного реалізму, книги А. С. Баєтт також стали дзеркалом соціальних та культурних змін у Великобританії в різні історичні періоди. Серед найвідоміших творів письменниці:

  • «Книга для дітей»;
  • «A Whistling Woman»;
  • «The Shadow of the Sun»;
  • «The Little Black Book of Stories»;
  • «Ragnarok: The End of the Gods» та інші.

Відкрийте для себе творчість цікавої письменниці, твори якої продовжують надихати та захоплювати читачів по всьому світу.

Купити книги А. С. Баєтт ви можете прямо зараз на сторінці нижче.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image