Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/a-k-terner/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

А. К. Тернер - книги та біографія

А. К. Тернер

А. К. Тернер - сучасна британська письменниця, сценаристка та продюсерка, яка спеціалізується на детективах та кримінальних романах.

Першим кроком А. К. Тернер у кримінальній літературі стала трилогія детективних трилерів «Kiszka and Kershaw», написана під псевдонімом Аня Ліпська, в межах якої вийшли наступні твори:

  • «Where the Devil Can’t Go»;
  • «Death Can’t Take a Joke»;
  • «A Devil Under the Skin».

Усі три книги А. К. Тернер отримали схвальні відгуки від читачів та критиків й наразі розглядаються до адаптації у телевізійний кримінальний серіал.

Події нової серії детективних романів про дівчину-санітарку Кессі Рейвен розгортаються в морзі, де працює головна героїня, яка, за сумісництвом, розкриває злочини й обставини загибелі своїх «клієнтів», українською мовою вже видана перша книга трилогії:

  1. «Мова тіла. Книга 1»;
  2. «Life Sentence: An intriguing new case for Camden forensic sleuth Cassie Raven»;
  3. «Case Sensitive: A gripping forensic mystery set in Camden».

Письменниця майстерно переносить читачів у світ детективу, де кожен поворот сторінки веде до нової загадки, а кожен наступний крок героїв змушує затамувати подих в очікуванні розв'язання загадкових таємниць. Під її пером час сповільнює свій хід, дозволяючи читачам повністю розчинитися у світі інтриг та невідомостей.

Переглянути асортимент детективів та трилерів, а також купити книги А. К. Тернер ви можете прямо зараз на сторінці нижче, або завітавши в офлайн-магазини мережі Книгарня «Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image