Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/prezentatsiya-komiksu-kiborhy-pochatok-26-05-14-tom-1-i-2/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація коміксу «Кіборги. Початок. 26.05.14» (том 1 і 2)

Книгарня «Є», ГО «Вірні Традиціям» та видавництво «Коло» запрошують на презентацію коміксу «Кіборги. Початок. 26.05.14» (том 1 і 2).

Проект «Кіборги. Комікс» заснований ГО «Вірні Традиціям», що об’єднало військових, медиків, юристів, митців та небайдужих бізнесменів в період Майдану та початку російсько-української війни... Комікси про супергероїв – це один із найпопулярніших жанрів на Заході. У нас цей формат є новим, але комікси про Кіборгів взагалі унікальні, бо засновані на реальних спогадах захисників Донецького летовища... Усі позивні та події зображені на сторінках з графікою – повністю відповідають реаліям, бо самі «кіборги» й ініціювали цей проект, і є безпосередніми учасниками та консультантами в процесі роботи... Презентуючи «Кіборги. Початок. 26.05.14», треба зазначити про те, що йдеться про одну із найкрутіших спецоперацій в історії сучасних гібридних воєн, нашої війни...

Комікси презентує Олег Трофименко, лікар-анестезіолог, завідувач реаніматології, «кіборг», військовий лікар, на рахунку якого десятки врятованих життів і в цивільному житті, і в Донецькому аеропорту, і дотепер.

Телефон: (056) 732-13-92.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Адреса: Дніпро, вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі) 12.12.2017 18:30
Учасники: 1
  • - Надійка Вовк
0
Поділитись
Отримай знижку