Интернет-магазин
Войти в интернет-магазин
Напомнить пароль
/seo/calendar/zaporizhzhya/dytyacha-subota-dlya-ditej-3-5-rokiv-chytannya-knyzhky-silvi-mishlen-ta-amandin-piu-den-narodzhennya/
Восстановить пароль по телефону
або
Войти
Зарегистрироваться
или
Войти
Дитяча субота для дітей 3-5 років. Читання книжки Сільві Мішлен та Амандін Піу «День народження Білочки»  та створення аплікації «Білочка»

Дитяча субота для дітей 3-5 років. Читання книжки Сільві Мішлен та Амандін Піу «День народження Білочки» та створення аплікації «Білочка»

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 3-5 років та їхніх батьків на читання книжки Сільві Мішлен та Амандін Піу «День народження Білочки» (видавництво «Vivat») та створення аплікації «Білочка».

У білочки Віолетти День народження і лісові мешканці хочуть зробити їй подарунки. Але вони не прості, а сховані на кожній сторінці в конвертику!

Хочете дізнатись які саме подарунки у білочки? Тоді приєднуйтесь до нашої веселої команди лісових друзів. Деякі герої цієї історії заховались від маленьких читайликів, яким доведеться знайти їх якнайшвидше! Готові до випробувань? Опісля читання ми разом з дітками створимо аплікацію «Білочка».

Реєстрація обов’язкова за телефоном 099 201 63 87 (Вероніка).

Вхід вільний.

Адрес: Запоріжжя, просп. Соборний, 137 21.04.2018 11:00 0 Проект «"Дитячі суботи" у Книгарні "Є"»
Поделиться
Получайте книги и книжные анонсы на почту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%