Интернет-магазин
Войти в интернет-магазин
Напомнить пароль
/seo/calendar/lutsk/prezentatsiya-vidkrytoyi-bazy-meshkantsiv-terytoriyi-suchasnoyi-ukrayiny-pra-in-ua-u-lutsku/
Восстановить пароль по телефону
або
Войти
Зарегистрироваться
или
Войти
Презентація відкритої бази мешканців території сучасної України «Pra.in.ua» у Луцьку

Презентація відкритої бази мешканців території сучасної України «Pra.in.ua» у Луцьку

Книгарня «Є» і видавництво «Файна гутірка» запрошують на презентацію проекту «Pra.in.ua» – відкритої бази мешканців території сучасної України за участі керівника проекту Ігоря Гошовського.

Pra.in.ua – масштабний волонтерський проект зі створення відкритої, доступної для всіх єдиної бази мешканців території сучасної України у період з 1650 по 1920 роки. На квітень 2018 року така база вже нараховує 3,3 млн осіб. Середні темпи наповнення бази – 50-70 тисяч записів у місяць. План розвитку проекту передбачає зростання в темпі 1 млн записів щороку упродовж наступних 5 років.

Публічний етап проекту розпочався в березні 2017 року і за останній рік участь у проекті взяло більше ста волонтерів, що опрацювали понад 18 тисяч сторінок сканів та фотокопій архівних документів.

Користувачі сайту також можуть створювати власні родоводи. На сьогоднішній день користувачами створено вже 173 тисячі родових дерев. На сьогодні Pra.in.ua є також однією з найбільших соціальних мереж української розробки. Число зареєстрованих учасників – понад 200 тисяч.

Окрім інформації про сам проект на зустрічі ви дізнаєтесь більше про структуру створення подібних проектів в Україні, особливості роботи з архівами та багато інших цікавих лайфхаків.

Вхід вільний.

Адрес: Луцьк, Вул. Лесі Українки, 30 24.05.2018 18:00
Участники: 1
  • - Ігор Гошовський
0
Поделиться