Интернет-магазин
Войти в интернет-магазин
Напомнить пароль
/seo/calendar/khmelnytskyj/dytyacha-subota-dlya-ditej-4-8-rokiv-v-krayini-chystykh-zubiv-chytannya-knyzhky-dzhuliyi-donaldson-ts/
Восстановить пароль по телефону
або
Войти
Зарегистрироваться
или
Войти
Дитяча субота для дітей 4-8 років  «В країні чистих зубів». Читання книжки Джулії Дональдсон «Цурпалко»

Дитяча субота для дітей 4-8 років «В країні чистих зубів». Читання книжки Джулії Дональдсон «Цурпалко»

Книгарня «Є» запрошує дітей від 4 до 8 років на захід «В країні чистих зубів»  та читання книжки Джулії Дональдсон «Цурпалко» (видавництво «Читаріум»), які відбудуться 8 лютого. Початок – об 14:00.

До Дня стоматолога пропонуємо вам відвідати веселий захід, на якому ваші малюки дізнаються цікаві факти про свої зубки, вдосталь розважаться, а також забудуть про страх перед зубним лікарем! Окрім подорожі країною чистих зубів, ми почитаємо ще одну зимову новинку - книжку Джулії Дональдсон «Цурпалко».

Джулія Дональдсон - англійська письменниця, драматургиня, акторка. Сьогодні Джулія Дональдсон є чи не найпопулярнішою поеткою серед найменших читачів. особливо відомі її книги з ілюстраціями Акселя Шеффлера, до яких належать «Груффало», « На мітлі» та «Цурпалко». Спочатку вона писала пісні для дитячого телебачення, але зосередилася на написанні книг.. З її 184 опублікованих творів 64 широко доступні в книгарнях світу. Українською мовою перекладено вже більше 10-ти книг!

Вхід вільний.


happy frog
27.08.2020

все дуже класно і розгорнуто

Адрес: Хмельницький, вул. Проскурівська, 2 08.02.2020 14:00 1 Проект «"Дитячі суботи" у Книгарні "Є"»
Поделиться
Получайте книги и книжные анонсы на почту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%