Интернет-магазин
Войти в интернет-магазин
Напомнить пароль
/seo/calendar/dnipro/proekt-movomarafon-prezentatsiya-ta-zbir-uchasnykiv/
Восстановить пароль по телефону
або
Войти
Зарегистрироваться
или
Войти

Проект «Мовомарафон»: презентація та збір учасників

Книгарня «Є» та проект «Мовомарафон» запрошують на зустріч із учасниками та небайдужими до анонсованої теми, зокрема координаторам марафону Оксаною Кошовою та Елеонорою Даниловою. Захід відбудеться у неділю, 16 жовтня. Початок — 17.00.

Нещодавно добігла кінця акція «Мовомарафон-25» до 25-річчя незалежності України, де усі охочі могли випробувати себе і спробувати 25 днів говорити лише українською мовою. Беручи участь в акції, ми відкрили для себе нові сторінки української культури, дізналися більше про себе і про людей навколо. Тож саме час поділитися цим досвідом і знайти нові можливості для україномовного спілкування.

Ми запрошуємо на зустріч усіх мовомарафонців у Дніпрі, а також усіх, хто любить українську і хотів би приєднатися до україномовної спільноти. На першій зустрічі ми підіб’ємо підсумки «Мовомарафону-25», поділимося враженнями та дізнаємося, які зміни сталися у житті тих, хто почав спілкуватися українською у повсякденні. Також на вас чекають цікаві конкурси та спеціальні призи!

Адреса книгарні «Є»: вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі). Тел. (056)732-13-92

Вхід вільний. Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

16.10.2016 17:00 0
Поделиться