Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/projects/knyhy-spetsialnoho-pryznachennya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книги спеціального призначення

КНИГИ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ” - спільний проєкт Сил спеціальних операцій Збройних сил України та мережі “Книгарня “Є”, спрямований на підтримку українського війська, шляхом забезпечення воїнів ССО ЗСУ якісною сучасною світоглядною літературою.

Мета проєкту - забезпечити наших воїнів сучасною світоглядною літературою, читання якої є особливо значимим в умовах війни та нескінченних інформаційних атак.

Книга - це зброя, тому ми плануємо регулярно поповнювати бібліотеки ССО ЗСУ книгами з нашого асортименту у якості свого вкладу в озброєння наших захисників.

Крім того, кожен відвідувач магазинів та інтернет-крамниці мережі “Книгарня “Є” може придбати книги зі спеціально визначеного переліку та залишити їх в книгарні для подальшої передачі воякам ССО ЗСУ, у якості дарунку від покупців.

Підтримка українського війська - справа кожного з нас!

Повний перелік книг


Як це працює в інтернет-книгарні:

1. Для того, щоб придбати книги зі списку та передати їх на благодійність, додайте бажані книги в корзину. В корзині мають бути лише ті книги, які підпадають під цей проєкт. Якщо ви бажаєте ще придбати інші книги, які не беруть участь в проєкті, будь ласка оформіть це окремим замовленням. 

2. Під час оформленні замовлення, поставте галочку в полі “Хочу передати книги на благодійність”.

3. Оплатіть це замовлення карткою на сайті. 

4. Готово! Книги, придбані вами, будуть передані воїнам Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. 


Як це працює в офлайн-книгарні:

1. Книги, що беруть участь в благодійній акції, частково знаходяться на окремих поличках стелажу “Книгарня рекомендує”. Запитуйте про наявність у працівників книгарні.

2. Якщо ви хочете придбати інші книги зі списку, але яких немає на поличках - будь ласка зверніться до працівника книгарні і вам обов'язково допоможуть.

Коментарі
Наталія Зубченко
23.07.2021

Це так круто!

Анна
19.07.2021

Чудова ідея!

Михайло Ківкович
12.07.2021

Хороший проект

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку