Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/news/vidkryttya-knyharni-e-v-zaporizhzhi/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
21.08.2017
Відгук

Відкриття Книгарні "Є" в Запоріжжі

Довго чекали? Кажуть, чим довше очікування, тим цінніша нагорода Книгарня "Є" - є!

На відвідувачів чекає насичена програма заходів:

13:00 – Майстер-клас для дітей від 8 до 12 років – "Мрія Є". Створення книжки для запису своїх мрій. Діти зможуть познайомитися з акварельною технікою "a laPrima", відомою також як живопис мокрим по мокрому. Творитиме разом з дітками викладачка Вальдорфської школи Лія Матвієнко.

14:00 – Майстер-клас для дітей від 5 до 7 років зі створення листівки – "Подорож до зірок Є" від програмної директорки "Запорізької книжкової толоки" Олени Заставної. Це не проста листівка, а листівка з історією про політ до зірок. А історії пані Олена розповідає дуже цікаві.

15:00 – Дитячі читання Казка "Є" для дітей від 0 до 100 років. Як добре помайстрували, то можна й казочку послухати! Свої веселі й повчальні козацькі казки читатиме письменник, актор, режисер Олександр Виженко, відомий дітям як Санько Сито.

16:30 – Урочисте відкриття (трохи побалакаємо, познайомимось).

17:00 – Поетичні читання "Передчуття Є". Ми з вами стоїмо на порозі чогось нового і грандіозного. І кожен передчуває щось своє. Що може найкраще передати це відчуття? Правильно! Поезія. І разом із нами передчуватимуть:
Олена Ольшанська – поетеса, бібліотекарка Запорізької обласній бібліотеки для юнацтва, організаторка проекту "Літературна штольня" і координаторка Безкоштовних курсів української мови.
Олесь Барліг – поет, прозаїк, драматург, громадський діяч. Голова запорізького літературного клубу "99".
Ірина Сажинська – поетеса, лауреатка численних літературних конкурсів.

18:30 – Музичний перфоманс від відомих музикантів нашого міста Музика "Є". Для вас заспівають своїх авторських пісень митець і музикант, "сучасний український Висоцький" Тарас Василенко і рок-музикант, лідер гурту "Декаданс", письменник Валентин Терлецький.

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик "Український тиждень".