Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fnews%2Fvidkrylas-30-knyharnya-e-u-slov-yansku%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
27.12.2017
Відгук

Відкрилась 30 Книгарня «Є» у Слов'янську

11 грудня у Слов’янську за адресою вул. Василівська, 27 відчинила двері перша на Донеччині та 30-а в Україні Книгарня «Є».
Рішення відкрити книгарню у Слов’янську пов’язане з тим, що інтерес до культури та української книжки на Донбасі зараз надзвичайно високий, і такий крок підтверджує готовність прифронтових територій до інтеграції в загальноукраїнське гуманітарне поле. Слов’янськ – місто з багатою історією, а також помітним середовищем інтелектуалів та молодих активістів, котрі доводять прогресивні наміри людей на Донеччині – творити успішну європейську країну власними зусиллями, зокрема через читання, освіту й культуру.

Саме тому Книгарня «Є» у Слов’янську пропонуватиме найкращий у регіоні вибір українських книжок та видань іноземними мовами за доступними цінами, а також фахові консультації та цікаві культурні події. Прикметно, що в переддень 10-річчя мережі саме магазин у Слов’янську стане тридцятим у переліку, продовжуючи тенденцію до відкриття Книгарень «Є» не тільки у містах-мільйонниках та обласних центрах, але й малих та середніх містах України.