Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fnews%2Ftsikavi-knyhy-dlya-ditej-ta-pidlitkiv%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
16.06.2017
Відгук

Цікаві книги для дітей та підлітків

Ким би ми виросли, якби в дитинстві батьки не читали нам книги на ніч або ж не заохочували до цього заняття вдень? Ми стали б зовсім іншими людьми і навряд чи були б зараз там, де є. Ці, здавалося б, прості дії, дали нам величезні бонуси у свідомому житті, адже завдяки вмінню читати та засвоювати інформацію ми можемо набагато легше навчатися чомусь новому. Тому й досі дуже важливо привчати вже наших дітей до читання книг й надавати їм ті переваги, які отримали ми. Кожна цікава книга для дітей розвиває уяву, асоціативне мислення та вміння концентруватися на одному завданні. Попри засилля електронних пристроїв батькам варто замислитися над тим, щоб якомога активніше заохочувати дітей до читання. А у цьому найкраще допоможе широкий вибір в інтернет-магазині мережі книгарень «Є»!

Книги для наймолодших

Цікаві українські книги для наймолодших карапузів допоможуть дитині зацікавитися книгою, навіть якщо вона ще не вміє читати, але їй подобаються кольорові ілюстрації. Дуже часто ці книги зроблені із картону, адже малюки дуже люблять куштувати усе на смак! Серед видань, які зацікавлять батьків дітей до трьох років, будуть книжечки-білінгви від Видавництва Старого Лева, що створені окремою серією. До неї входять цікаві сучасні книги, такі як «На подвір’ї. In the Yard», «Лісові звірі. Forest Animals», «У морі. In the Sea», «У траві. In the Grass», «Птахи. Birds» та «У джунглях і савані. In the Jungle and Savanna». У них українською та англійською мовами підписані представники флори й фауни, живі та неживі предмети. А для того, щоб вчити малюків рахувати і читати, ви можете знайти на сторінках нашої інтернет-книгарні книжечку «Абетка» Оксани Кротюк та «Лугова лічилка» Катерини Міхаліциної, також виготовлені з картону. Такі книги для дітей допомагають швидше розвиватися, опановувати читання і вміння рахувати. Ще однією цікавою серією для дітей цього віку є книжечки Мар’яни Прохасько про сім’ю Кучерявих: «Кучеряві думають, що робити в дощ», «Кучеряві відмовляються від ялинки на Різдво» та «Кучеряві повертаються у місто».

Книги для дітей дошкільного віку

Цікаві книги, які варто прочитати дітям дошкільного віку, не помістяться на одну поличку, і навіть на дві! Адже їх так багато, що складно щось вибрати. Але ми допоможемо вам не розгубитися посеред цього величезного асортименту. Зокрема для таких діток ми рекомендуємо книгу Емілії Дзюбак «Рік у лісі», у якій немає тексту, але на кожному розвороті зображено ліс у один із дванадцяти місяців року. Там дуже багато деталей, які дитина зможе вишукувати годинами і дізнаватися більше про життя тварин. Цікаві книги для читання українською дітям, які тільки вивчають літери – це зокрема казки Оксани Були «Зубр шукає гніздо» та «Ведмідь не хоче спати». Маленьким «чомучкам» і науковцям ми можемо запропонувати книгу «Під землею. Під водою», звідки малюк зможе дізнатися про те, хто живе у нього під ногами чи у морях та океанах, а також багато інших цікавих деталей.

Книги для молодшого шкільного віку

Дитячі книги для учнів першого-третього класу стають складнішими та інтелектуальнішими, але від того не менш цікавими! До прикладу твір Кульмана Торбена «Ліндберґ. Історія неймовірних пригод Мишеняти-летуна» розповідає про цікаве до всього Мишеня, яке мало багато друзів-мишей і дуже любило читати людські книги. Та трапилося нещастя – одного дня всі миші зникли з міста і головному герою довелося долати багато перешкод, щоб знову побачити своїх друзів. Якщо ви запитуєте себе «яку цікаву книгу прочитати?» для дитини семи-десяти років, то ми рекомендуємо серію книг Мартіна Содомки: «Як змайструвати мотоцикл», «Як змайструвати автомобіль» та «Як змайструвати літак». У цих творах мишенятка майструють техніку і перемагають обставини, які заважають їм це зробити.

Книги для середнього шкільного віку

Підлітковий вік завжди спричинений змінами у психології та фізіології дитини, і щоб полегшити цей перехід з рейок дитячого життя на рейки дорослого, ми пропонуємо цікаві книги для підлітків українською мовою. До прикладу, книга Ніни Елізабет Ґрьонтведт «Абсолютно нецілована» написана у формі щоденника дівчинки, яка розповідає про своє життя та першу закоханість. Також ми хочемо звернути увагу на твір Андрія Бачинського «140 децибелів тиші», адже такі цікаві книги для підлітків розповідають про те, як переживати великі втрати. Головний герой – це молодий музикант, що потрапив в аварію, під час якої померли його батьки та сестричка, а він утратив слух. Ця книга навчає приймати складні ситуації такими, які вони є, та миритися з ними. Якщо говорити про пізнавальні та цікаві книги для дівчат, то тут не буде рівних твору Бодо Шефера «Пес на ім'я Мані», де розповідається про те, як правильно керувати своїми грошима. Також для того, щоб дитина-підліток навчилася краще керувати своїм часом, ми рекомендуємо видання Стівена Кові «7 звичок високоефективних підлітків».

Книги для старшого шкільного віку

Якщо вам потрібна дуже цікава книга на подарунок для майже дорослих дітей, ми пропонуємо вам поглянути на видання авторства Енн Файн «Позаду льодовні», де брат із сестрою, котрі раніше були нерозлийвода, стають дорослими й у кожного з’являється своє власне життя і таємниці. Також для того, щоб не зациклюватися на складній історії нашої держави, ми радимо героїчний епос про козаків, який має назву «Перемагаючи долю» і складається з двох частин: «Під чужим небом» та «Козацьке щастя». Якщо вам потрібні цікаві книги сучасних письменників, ми також пропонуємо придивитися до книги Зірки Мензатюк «Як я руйнувала імперію» про дитинство в останні роки УРСР – в часи перебудови. Ця книга допоможе пояснити, як жили радянські люди і кого вони боялися, чому існували дефіцитні товари. Разом із тим, у творі є трішки магії, яка допомагає «руйнувати імперію». Загалом, у такому віці найактуальнішою буде цікава книга про кохання, тому зазирніть на сторінки нашого інтернет-магазину, щоб переглянути величезний асортимент україномовної літератури, зокрема і для дітей!