Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fnews%2Ftop-5-suchasnykh-ekranizovanykh-knyh%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
27.02.2019
Відгук

Топ-5 сучасних екранізованих книг

Топ-5 сучасних екранізованих книг, які вартують уваги та часу. Нумо знайомитись!

«Чоловік на ім’я Уве»

П’ять з половиною мільйонів прочитало «Людину на ім’я Уве», а ще незліченна кількість поціновувачів подивилося фільм. Що ж такого у задумці шведського письменника Фредеріка Бакмана? А справа в тому, що Уве – це старий буркотливий цинік, котрий живе за чітким розпорядком і дотримуючись певних правил. Від Іммануїла Канта його відрізняє наступне – Уве дивиться на людей так, ніби вони тільки й роблять те, що намагаються зіпсувати йому життя. Проте одного листопадового ранку в Уве з’являються нові сусіди – жвава й говірка сімейка. Життя Уве змінюється.

«Червоний горобець»

ХХІ століття також має свої шпигунські твори – «Червоний горобець» як раз належить до таких. Роман, написаний у кращих традиціях Джона Ле Карре, які продовжує Джейсон Метьюз, оповідає про Домініку Єгорову – найціннішу з агентів спецслужб Росії, випускницю «школи горобців» – спеціального відділу контррозвідки. Серед її інструментів вербовки велику роль має роль тіло – вона використовує його для зваби та подальшого усунення іноземних шпигунів та дипломатів. Проте одного разу звичний план Домініки не діє – між нею та американським агентом Нейтом спалахують почуття. Відтепер вони розуміють, що є лише гвинтиками у великому механізмі. Під загрозою опиняються їхнє життя, та безпека обох держав.
За книжкою знятий фільм. В головних ролях у фільмі зіграли Дженіфер Лоуренс та Джоель Едгертон.


«Правда про справу Гаррі Квеберта»

«Правда про справу Гаррі Квеберта» – роман перекладений 30-ма мовами і виданий у 45-и країнах. 2018 року за книгою вийшов серіал. У книжці й серіалі йдеться про молодого письменника Маркуса Гольдмана, якого після виходу першої книжки спіткала світова слава. А друга книжка ніяк не пишеться. Молодий «майстер пера» вирішує звернутися за порадою до старшого колеги – Гаррі Квеберта. Проте, разом з цінними порадами він отримує й кримінальну справу, за якою звинувачують Гаррі. Маркус має тепер не лише матеріал для нової книги, а й мету – розплутати клубок правди й брехні про свого наставника.

«Таємний агент»

Однойменний фільм, знятий 1966 року за твором Джозефа Конрада, розповідає про містера Верлока, що є власником лавки канцелярських товарів на околиці Лондона. Але не все так просто – містер Верлок є агентом анархічної групи під прикриттям, що має на меті організувати вибух Королевської обсерваторії у Гринвічі. Крихкість та непевність людських доль, рефлексії стоовно серця Британської імперії – Лондона, реальні прототипи історичних діячів – усе це в книзі та фільмі «Таємний агент».

Й на завершення екранізована книга Сергія Жадана «Ворошиловград».

«Ворошиловград» – книжка і фільм багаторівневі і кожен може знайти у них своє. Варто лише перегорнути першу сторінку або підняти очі на екран і перед очима почне майоріти атмосфера 90-років. Сюжет, на перший погляд, дуже простий: головному герою, Германові, треба провідати брата, який тримає бензоколонку у містечку на Донбасі. Герман вирушає. Але насправді це набагато глибша подорож – у своє минуле, з’ясування того, що є цінним і заради чого варто жити, знайти той переломний момент, коли чоловік стає чоловіком. Неперевершені ліричні описи та сцени, простота, що приховує у собі сенси – усе це чекає на вас у книжці та фільмі.