Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fnews%2Fsuchasni-ukrayinski-avtory-yakykh-varto-pochytaty-tsoho-lita%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
03.08.2019
Відгук

Сучасні українські автори, яких варто почитати цього літа

У спорті досвідчених ветеранів регулярно замінюють молоді новачки. Тренери ставлять на перспективу, а також на юнацьку енергію та спритність. Людське тіло швидко проходить пік форми. У мозку ж піку немає. Автори стають усе досвідченішими та «сильнішими». Молодим важче заявити про себе. Це значить, що до широкого кола читачів доходять лише ті, яким дійсно є що казати. Молодість – своєрідний гарант якості.

Заради майбутнього.pngСучасні українські автори в жодному разі не притісняють своїх колег. Навпаки, лише спільною працею можна «відвоювати» ринок. Чим більше наших авторів працює в жанрі, тим певніше цей жанр наш. Ніхто не має почуватись тісно. Проте Макс Кідрук не став церемонитись і започаткував свій жанр – технотрилер. Що ж, хто, як не програміст, переконливо напише про взаємодію людини з технологіями. І це ще не все. «Технотрилер» звучить по-новому – як щодо тревелогу? Кідрук побував у багатьох країнах, і не схоже, що збирається зупинятися. Тим паче, що досвід, набутий у подорожах, є безцінним матеріалом для написання книжок.

інтернат.jpgКнижки купити в інтернет-магазині – так само легко, як зварити запашну каву і зануритися в новий роман Сергія Жадана «Інтернат», що розповідає про Пашу — вчителя однієї зі шкіл на Донбасі, який спостерігає, як лінія фронту неухильно наближається до його дому. Паша розуміє, що йому необхідно визначитися з тим, на якій він стороні. А це означає переосмислити власного життя та зрозуміти, що таке власне дім і як його захищати. Вогонь, який ти не розпалював, усе одно залишається вогнем. І його треба загасити, інакше він тебе спопелить. Навіть якщо ти простий учитель.

Ключові клапани.jpgЛітня новинка Павла Коробчука «Ключові клапани» також пограється з часом – перенесе читача в «буремні дев’яності», а далі — альтернативною лінією розвитку нашої країни. І хто знає, куди вона заведе. Саме влітку є час подумати, пофантазувати та переосмислити. Як би все склалось, обери ми інший шлях?

вигнанець і чорна вдова.jpg«Вигнанець і чорна вдова» Андрія Кокотюхи — новий детектив автора, який розповідає про події початку ХХ ст., що відбуваються у Києві. Прекрасна можливість зануритись в  атмосферу минулого та відчути всі особливості давнього Києва під незвичайним кутом зору. Епопея про київського сищика Платон Чечеля розпочинається!

гессі.jpgСучасні українські письменники для дітей пишуть у різних жанрах для різних вікових категорій і не бояться експериментувати. Так, молода авторка Наталія Матолінець написала книжку «Гессі», яка одразу завоювала популярність серед прихильників фентезі та підліткової літератури. 15-річна Гестія Амалія живе у світі, де цінують мистецтво, вишукані манери і танцювальні вечірки.