Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fnews%2Fpro-zhyttya-knyhariv%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
09.08.2019
Відгук

Про життя книгарів

Напевно, усі книголюби мріють працювати у книгарні, бо це центр книжкового обігу, де можна понюхати, відчути на дотик та переглянути ледь не всі книжки світу. Але чи багато людей знають про саме життя книгарів та книгарень в цілому? Навряд вам спадало на думку, що окрім читання книжок у книгарнях є ще багацько обов'язків. Але, тим не менше, всі без винятку хотіли б жити тут, серед книжок.

Існує безліч книжок про книжки, але так само є багато книжок про книгарів та їхні будні і ми спробуємо розповісти про деякі із них.

щоденник книгаря.jpg“Щоденник книгаря” - це книжка, написана Шоном Байзеллом, власником однієї із найбільших букіністичних книгарень Шотландії. Автор протягом року веде щоденник із життя книгарні, розповідаючи про тонкощі роботи із книжками та покупцями. Щоденник із сарказму, безглуздих ситуацій, радощів, випадковостей та любові до книжок. Життя книгаря місцями одноманітне, але аж ніяк не нудне: то працівниця принесе смаколиків, знайдених на смітнику, то потрібно терміново відповісти старенькій покупчині, що саме написав Дракула. В цілому — це чудова та затишна книжка, яку навіть тримати у руках приємно.

славетне життя.jpgЩе одна лагідна історія про книгаря, який начебто втратив зміст життя, але неочікувано знаходить його у своїй книгарні - маленька дівчинка, яка потребує його опіки. “Славетне життя Ей-Джея Фікрі” Ґабріеля Зевіна дуже легка книжка для відпочинку та розвантаження, але поряд із цим це історія про оговтування від важкої втрати, про любов до книжок, про те що життя продовжується в будь-якому випадку. Цікавою частиною книжки на початку кожного розділу є роздуми головного героя над уривками творів різних авторів.

маленька паризька книгарня.jpgЧи чули ви коли-небудь про книгарні на воді? У книжці “Маленька паризька книгарня” Ніни Джордж головний герой є власником саме такої книгарні. Він як особистий психолог для своїх відвідувачів, адже впевнений, що література повинна не просто розважати, а лікувати душі. Єдина душа, яку Жан Одинак не може вилікувати — це його власна. Кохання може бути найбільшим щастям у житті, але ця історія — про те як кохання в одну мить стає нестерпним стражданням, а також — про відчайдушні вчинки щоб заново його віднайти.

тінь вітру.jpgЗануритися у цілий всесвіт, присвячений книжкам, можна разом із “Тінь вітру” Карлоса Руїса Сафона. “Тінь вітру” це перша частина квадрології про Цвинтар забутих книжок. Даніель шукає маловідомого автора книжки, яку він прочитав, щоб розгадати таємницю. Їхні долі дуже схожі, та головний герой, знаючи, що із ним траплятиметься, має шанс щось змінити. Подорож із цією книжкою починається захоплюючою пригодою із елементами містики, а закінчується неймовірною драмою, яка не залишить байдужою свого читача.

книжкова обитель.pngЯкщо попередні книжки були про книгарів із власними книгарнями, то “Книжкова обитель”Домінік Фортьє про книгарів із власним замком. Монт-Сен-Мішель — фортеця посеред моря, яка повсякчас намагається вижити, а також врятувати найцінніше, що у них є — книжки. Роман розповість вам про життя монахів XV століття, які переписують літописи та книжки, живуть ними та вбачають зміст життя у їх зберіганні. А сам твір це спроба авторки поєднати в одній книжці Бога, книжки та любов.