Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/news/novi-knyzhky-pro-emotsijnyj-intelekt/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
12.07.2019
Відгук

Нові книжки про емоційний інтелект

Емоційний  інтелект книги допомагає читачу зрозуміти свій емоційний інтелект.

Емоційний інтелект – термін, що з'явився наприкінці минулого століття та міцно вкоренився у свідомості людей. Здавалося б, що ці два слова просто неможливо поєднати через суперечність, яка виникає.

Емоційний інтелект.jpgЗавдяки книжці Деніел Ґоулман «Емоційний інтелект», відомого психолога та журналіста, ми вже встигли переконатися у влучності цього терміну.

Цей бестселер пояснив нам, наскільки важливу роль в нашому житті відіграють емоції, як навчитися ними керувати та чи можливо виправити емоційні моделі, якщо вони заважатимуть людині досягнути кращих результатів. Якщо ви вже встигли прочитати цю книжку і хочете поглибити свої знання про емоційний інтелект, або ж тільки збираєтесь дізнатися, що це за поняття – ця добірка стане вам у нагоді.

Книги Деніела Ґоулмана про емоційний інтелект

Емоційний інтелект лідера.jpegІснує хибне твердження, що емоції лише заважають у роботі. Деніел Ґоулман разом із Річардом Бояцісом та Енні Маккі повністю спростовують його. Справжній лідер не просто механічно виконує свою роботу – він надихає, мотивує, запалює в серцях людей любов до роботи, яку вони виконують. Автори дають роз’яснення таких понять, як примітивне лідерство, навчать, як на практиці застосувати резонансне лідерство та допоможуть не стати дисонансним лідером.

Книги з психології

складні розмови.jpgКниги з психології не можуть не зачіпати тему спілкування. Книжка «Складні розмови» стане чудовим посібником із застосування емоційного інтелекту на практиці. Завдяки навичкам спілкування та прояву емпатії ви легко зможете налагодити особисті та ділові стосунки, вас нарешті почують та почнуть прислухатися, а справді складні розмови перестануть переростати у суперечки та закінчуватися конфліктом інтересів.

Емоційний інтелект для дітей

правила розвитку мозку дитини.pngЕмоційний інтелект для дітей дослідив молекулярний біолог-еволюціоніст Джон Медіна у своїй книжці «Правила розвитку мозку дитини. Як виховати розумну та щасливу дитину від народження до п’яти років» також не обійшов стороною роль емоційного виховання і присвятив цьому питанню цілий розділ. В ньому він пояснить, що таке емоції, як вони допоможуть виховати щасливу дитину та наскільки тісно вони пов’язані з логікою.

Книги про емоційний інтелект

eq boost емоційний інтелект.jpgВідчуваєте, що емоції часто беруть гору і ви опиняєтесь у їх владі? Або ж навпаки, із заздрістю спостерігаєте, як хтось з легкістю може пробудити в інших захоплення, бо сам він просто горить справою, якою займається? У новій книжці Валерії Козлової «Технологія EQ-BOOST. Як використовувати емоційний інтелект у бізнесі та житті» ви дізнаєтесь як врешті опанувати свої емоції та моделювати схожі емоції в інших, щоб досягти успіху.

Книги про природу емоцій

як народжуються емоції.jpgАвторка книжки «Як народжуються емоції. Таємне життя мозку» Ліза Фельдман Баррет стверджує, що емоції реальні в тому самому розумінні, що і гроші. Дослідження, проведене авторкою, спирається на найновіші наукові докази і показує, що емоції конструюються в нашій свідомості за певними зразками, набутими в результаті світосприйняття. Зрозуміти природу і сутність емоцій, навчитися висловлювати власні почуття — усе це можливо з книжкою про народження емоцій!