Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fnews%2Fnajkrashchi-knyzhky-pro-pryrodu-seksu-%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
15.08.2019
Відгук

Найкращі книжки про природу сексу

Дідусь Фройд вважав, що всі люди прагнуть тільки одного — сексу. Першу “біблію сексу” - камасутру - списали із зображень храму “Чорна пагода”, що знаходиться в Індії. Практикували та займалися сексом завжди (інакше не було б нас із вами), та отримувати справжню насолоду від цієї “нехитрої”, здавалося б, справи вміє далеко не кожен.

Книжки про природу сексу можуть допомогти краще пізнати вашого партнера і досягнути спільної втіхи разом.

69 міфів про секс.png“69 міфів про секс. Дізнайтеся, нарешті, чи правда те, про що ви соромилися запитати” Аарона Керролла та Рейчел Врімен — це спроба розвінчати будь-які стереотипи та міфи про секс. Навіть попри те, що ми живемо у ХХІ-му столітті, тема сексу підпадає під багато заборон та табу. Багато хто боїться або соромиться виявити незнання, зробити щось не так і в результаті зганьбитися. Саме так і народжуються міфи, яких варто остерігатися, адже вони не завжди правдиві. Щоб не обмежуватися в активному сексуальному житті через неправильні уявлення про нього, варто прочитати цю книжку та з полегшенням видихнути, адже не такий “страшний” секс, як його малюють.

як бажає жінка.jpgКнижка про сексуальність Емілі Наґоскі “Як бажає жінка. Правда про сексуальне здоров'я” - це справжній посібник із пізнання власного тіла для жінок. Авторка доводить, що у кожної жінки своя унікальна сексуальність і що жінки набагато більше відрізняються одна від одної, ніж чоловіки. Книжка допоможе відкрити ваш сексуальний потенціал і зрозуміти як влаштований ваш внутрішній механізм задоволення. Попри свою назву і тематику, книжку сміливо можуть читати і чоловіки, які зацікавлені у пізнанні своїх партнерок.

Злюб.jpgОднією із кращих нон-фікшн книжок про секс і його природу є “Злюб. Як парувалися наука й секс” Мері Роуч. Авторка у легкій та дотепній манері подає цікаву наукову інформацію про секс і дослідження сексуальності у ХХ-му столітті. Питання та завдання, які перед собою ставить Мері Роуч у цій книзі, є дуже вражаючі та зможуть збагатити знання про оргазм та сексуальне збудження. Про те, як саме наука працює над тим, щоб ви отримали якомога більше задоволення від статевого акту, можна дізнатися саме із цієї книжки.

гірка правда про стосунки.jpegЩо таке бути сексуально залежним? Ніл Штраус детально розповідає про цю хворобу на власному досвіді у книжці “Гірка правда про стосунки”. Особистий біограф Меріліна Менсона, автор книжок з мистецтва пікапу і просто чоловік, який хоче всіх жінок, які підпадають під його критерій привабливості. Важкий та солодкий шлях лікування від постійних зрад власній дружині, сексуальні оргії та створення сім'ї одразу із трьома жінками, Ніл Штраус спробував усе це, щоб пояснити для себе причину такої поведінки. І якщо ви вважаєте, що знаєте про “збочення” абсолютно все, то ви ще не читали “Гірку правду про стосунки”.

вона і він про секс.jpgКнижка, яка нарешті розповість про різницю між чоловіком і жінкою - “Вона і Він про секс” Збіґнєва Льва-Старовича. Автор описує різницю у сприйнятті обох статей на все, що відбувається навколо, а не тільки у ліжку. Книжка написана на основі реальних подій, використовуючи інформацію із неї, можна краще зрозуміти причини розбіжностей із вашим партнером, що допоможе дійти до ідеальних любовних стосунків.