Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fnews%2Fnajkrashchi-knyhy-dlya-tsikavoho-vidpochynku%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
19.06.2017
Відгук

Найкращі книги для цікавого відпочинку

Дуже часто книги купують для того, щоб розслабитися після важких робочих буднів та зануритися у певну історію, яка відволіче від щоденних реалій. Жінкам же більш цікаві романи про кохання, де є герой та героїня, які мають сильні почуття і намагаються їх зберегти попри усі перешкоди. Комусь більше підійдуть трилери чи фантастика, у яких ітиметься про різноманітні карколомні пригоди. Любителям загадок будуть значно цікавіші детективи, адже там із самого початку є певна таємниця. Якщо ж читачеві цікавий розвиток його вмінь, навичок чи персональної продуктивності – потрібно обирати найкращі книги світу із саморозвитку. Якщо ж хочеться зануритися у минувшину чи софістику – найкращим вибором будуть видання по психології та філософії. Кажуть, що про смаки не сперечаються, і це вірно, адже в інтернет-магазині мережі книгарні «Є» ви знайдете книги, які смакуватимуть будь-кому!

Детективи

Список найкращих детективів – книг, у яких заховані загадки, може бути дуже довгим, адже різновидів детективів існує надзвичайно багато і комусь може подобатися певний підвид, а іншим – ні. Тому ми зупинимося тільки на кращих зразках творів детективного жанру. Такими можна назвати книги Кріса Тверда, дві з яких перекладені українською: «Коло смерті» та «Небезпека рецидиву». Це історії про адвоката, який захищає різноманітних злочинців та хоче докопатися до істини. Детективи – книги для вибагливих читачів, тому ми пропонуємо вам також поглянути на романи Дена Брауна, зокрема «Втрачений символ», де всім відомий доктор Ленгтон розслідує зникнення друга. Якщо вам цікаві ретро-детективи – придивіться до творів Богдана Коломійчука, який написав багато історій про львівського комісара Адама Вістовича. Усі інші книги детективного жанру є в нас на сайті у відповідному розділі.

Фантастика

Хороші книги для кожного свої, але серед книг із жанру фантастики таких дуже й дуже багато. Згадати тільки одного Станіслава Лема, який написав більше 20 творів у цьому жанрі! Також хочеться звернути увагу на історії Джеффа Вандермеєра, зокрема книги із серії «Південний округ», які почали друкуватися українською. Перший том, що має назву «Знищення», можна віднести до категорії «найкращі фантастичні книги для молоді». Також чудовим прикладом книг цього жанру буде серія «Часодії», яка сподобається не тільки дітям, а й дорослим. Одним із різновидів фантастики є антиутопії, які також можна придбати у нашій інтернет-книгарні, зокрема роман Євґєнія Замятіна «Ми», Олдоса Гакслі «Який чудесний світ новий!» та Джорджа Орвелла «1984». Чудовим прикладом антиутопії також є твір україно-литовського письменника Ярослава Мельника «Маша, або Постфашизм». А якби ми обирали твори до списку «100 найкращих книг» із категорії фантастики», то там безперечно опинилася б книга Дена Сіммонса «Гіперіон» та всі наступні книги циклу. Це один із блискучих зразків космічної опери!

Трилери

Жанр трилеру зараз переживає чи не найбільший розквіт, адже багатьом людям хочеться полоскотати свої нерви та насолодитися історією, насиченою різноманітними подіями. Зокрема багато таких творів написав король жахів Стівен Кінг, який уміє своїми історіями викликати мурашки по шкірі та захоплювати несподіваними сюжетними поворотами. Його найкращі книги українською мовою ви можете придбати у нас в інтернет-магазині. Також ми маємо в наявності нашумілий трилер Поли Гоукінз «Дівчина у потягу», за яким було знято однойменний фільм. Іншим надзвичайно цікавим трилером можна назвати книгу Рут Веа «У лісі-лісі темному», де молода героїня-письменниця намагається згадати, що трапилося на дівич-вечорі її давньої шкільної подруги, після якого вона опинилася скаліченою на лікарняному ліжку. Цей твір можна віднести до категорії «найкращі книги 2016 року», що перекладені українською мовою.

Жіночі романи

Історії про ідеальне кохання – саме те, що потрібно жінці після усіх клопотів на роботі та вдома. Адже саме там вона може знайти спокій і помріяти про щось надзвичайне. Книга Аньєс Мартен-Люган «Щасливі люди читають книжки і п’ють каву» належить саме до таких, її можна зарахувати до «10 найкращих книг світу» у цьому жанрі. Якщо вам хочеться чогось терпко-солодкого, то зверніть увагу на книги Алли Рогашко: «Осіннє Рондо місячної ночі», «Крізь безодню до світла» та «Її сукня». Ви будете насолоджуватися описами Львова, щемливими емоціями та елегантними героями. Найкращі книги про кохання саме такі, вони розповідають історії про стосунки і ситуації, у яких жінкам хочеться побувати. Також у цьому жанрі творить Джоджо Мойєс – її книги розкуповуються у світі шаленими накладами. Перекладені українською такі історії популярної письменниці: «До зустрічі з тобою», «Після тебе» та «Дівчина, яку ти покинув». Ці твори обов’язково увійдуть до рейтингу «топ-100 найкращих книг» для жінок.

Саморозвиток

Зараз дуже популярні книги з розвитку особистості та таймменеджменту. Справжнім бестселером цієї категорії є твір Віктора Франкла «Людина у пошуках справжнього сенсу», у якому автор ділиться своїм досвідом дворічного перебування у нацистських концтаборах і тим, що допомогло йому витримати це важке випробування. Якщо вас цікавлять подібні теми, зазирніть на відповідні розділи сайту, адже там представлені найкращі книги із психології . Однією з найкращих книг саморозвитку є твір Стівена Кові «7 звичок надзвичайно ефективних людей», адже там ідеться не про «звичні» техніки маніпулювання людьми, а про те, як працювати над собою, комунікувати з людьми та насолоджуватися результатами своєї роботи. Також цей автор створив адаптовану версію для підлітків, яка має назву «7 звичок високоефективних підлітків». Вона посідатиме чільні місця у списку «10 найкращих українських книг для підлітків, перекладених із іноземних мов». В асортименті нашої книгарні є ще багато книг зі сфери саморозвитку, і кожен знайде для себе саме те, що йому потрібне для вдосконалення. У нашій інтернет-книгарні продаються тільки найкращі видання українською мовою!

Відгуки
Петро

Якийсь бідний список: якщо Оруел, то чому не додати "Сонячна Машина" Винниченка.
Росохватський (фантастика) теж не втратив актуальності, Тесленко (фантастика) от - вони хоча і публікувалися за часів СРСР, але як такого "комунізму" там немає. Для підлітків Кір Буличов (Аліса) - він є як на російській, так і українською.