Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fnews%2Fknyhy-yaki-varto-prochytaty%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
20.06.2017
Відгук

Книги, які варто прочитати

Пишучи книгу, кожен письменник сподівається, що читачі належно її оцінять. Але кожен автор володіє певним рівнем майстерності, тому якісь твори читачі сприймають краще, а інші – гірше. Не всякому письменнику вдається втримати увагу читача до останньої сторінки, так само не завжди під силу створити героя, якому співпереживатимуть в усіх його пригодах. Та все одно існують книги, які варто прочитати кожному, адже майстерність, з якою вони написані, не залишає байдужими жодного читача. У кожному літературному жанрі є історії, які заворожують магією світу, пригод та чарівністю персонажів – як героїв, так і антигероїв.

Трилери

Твір Брета Істона Елліса «Американський психопат» – один із найкращих зразків жанру. Він відкриває книги, які потрібно прочитати кожному з тих, хто любить напружений сюжет та рефлексії про темну сторону людини. У книзі йдеться про успішного адвоката, втілення американської мрії – з одного боку, а з іншого – про психопата, який убиває своїх жертв без жодної системи. Ще одним надзвичайно цікавим твором є історія Марка Ельсберга «Blackout. Завтра буде запізно», де налагоджені системи життєзабезпечення ланцюговою реакцією виходять із ладу, завдаючи людству величезних втрат та збитків. Ця історія однозначно входить до списку «сучасні книги, які варто прочитати». Іншим вражаючим твором сучасної літератури є книга Чака Поланіка «Бійцівський клуб», ідея якої виникла в нього після бійки на барбекю, коли сусіди не погодилися стишити музику, а його співробітники, навіть помічаючи численні синці та побої, не наважувалися запитати, що з ним сталося. Книга вже давно стала культовою, зокрема завдяки виходу однойменного фільму, а примірники першого тиражу стали колекційними. Якщо ви й досі не насолодилися цією історією, то вона однозначно входить до списку 10 книг, які варто прочитати!

Детективні книги

Зараз українські видавці дуже активно взялися за цей підвид жанрової літератури, і не дарма, адже він забезпечує 100% вражень для читачів, які люблять різноманітні загадки. Щомісяця на полицях з’являються нові книги у цьому жанрі, зокрема хочемо звернути вашу увагу на незвичайний шведський детектив Андерс Рослунда та Стефана Тунберга «Брати. Зв’язок з присмаком крові». Якщо вас запитують, яку книгу прочитати, то без вагань можете радити її, адже у ній троє братів грабують військовий склад та здійснюють десять ідеальних пограбувань, після яких у слідчих немає жодної зачіпки. Ще одним яскравим представником детективного жанру є твір Патріції Хайсміт «Талановитий містер Ріплі», який неодноразово був екранізований Голлівудом. Детективи – книги-загадки, у яких відкриваються темні сторони людей, які вони понад усе хотіли б приховати. Саме про це і йдеться у вищеназваному творі. Також детектив – це завжди спроба докопатися до істини, як і у книзі Мішеля Бюссі «Літак без неї», де протягом 18 років ведеться розслідування, покликане з'ясувати, до якої сім’ї належить дитя, що єдине вижило після страшної авіакастрофи – до родини бідних торговців чи власників мільйонних статків.

Горрор-книги

Найкращі книги, які варто прочитати із жанру жахастиків – це, звісно, твори його величності короля Стівена Кінга, вже давно визнаного письменника. Починати перераховувати його романи – невдячна справа, тому просто зазирніть до сторінок нашого інтернет-магазину й обирайте будь-який із написаних ним творів. Ще одним чудовим прикладом горрору є трилогія «Південний округ», зокрема наявна «Книга 1. Знищення», у якій розповідається про експедицію до «нуль-зони», яка десятиліттями була відрізана від решти континенту й перетворилася на райський куточок. Але чому ця історія входить до списку «книги, які варто прочитати кожному, хто полюбляє жахастики» ви зрозумієте тільки тоді, коли розгадаєте таємницю невдалих експедицій до цієї зони. А якщо вам більше до вподоби коротка форма, то ми можемо вам запропонувати збірку горрор-оповідань «Жахослов» від «чортової дюжини» авторів, що творять у цьому жанрі. Редактором цієї книжки є відомий письменник Стівен Джонсон. Такі книги жахів не дають ночами спокійно спати людям, які хочуть відчувати подібні емоції. На сторінках інтернет-магазину мережі книгарень «Є» ви можете знайти багато інших книг цього жанру, які вам сподобаються.

Фантастика

Якщо звернутися до творів української фантастики, то їх виявиться не так багато. Але все ж їх варто прочитати заради того, щоб розуміти – не все втрачено! І наші автори можуть писати цікаві історії у цьому жанрі. До списку «книги українських письменників, які варто прочитати у жанрі фантастики», точно увійде антиутопія українсько-литовського письменника Ярослава Мельника «Маша, або Постфашизм». У ній ідеться про те, що близько четвертого тисячоліття до нашої ери Рейх, який захопив увесь світ, опиняється в суспільній кризі – окремі люди відмовляються їсти «сторів», які фізіологічно схожі на людей, але психологічно не є ними. Інші книги, які варто прочитати з цього жанру, що поєднують у собі риси технотрилера й фантастичного роману – це твори Максима Кідрука «Бот. Атакамська криза» та «Бот. Ґуаякільський парадокс». Вони є неординарним прикладом того, як український герой може увійти у світовий контекст та рятувати Землю від нових витівок учених.

Саморозвиток

Багато хто зараз читає книги, які допомагають працювати над собою та вдосконалюватися. У списку «психологічні книги, які варто прочитати» – праця «Ігри, у які грають люди» Еріка Берна, вперше видана ще у 1964 році. Вона допомагає зрозуміти, як люди обманюють інших та, що ще гірше, самих себе. Іншим яскравим прикладом такої літератури є твір Ірвіна Ялома «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта», де відомий лікар душ розповідає про своїх пацієнтів та їхнє лікування й видужання. Ці оповіді будуть важливими у рейтингу «книги українською мовою, які варто прочитати», адже закордоном книга вже багато років знаходиться серед бестселерів.