Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fnews%2Fknyhy-stivena-kinha-ukrayinskoyu-movoyu-yaki-vy-ne-mozhete-propustyty%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
02.08.2019
Відгук

Книги Стівена Кінга українською мовою, які ви не можете пропустити

Зайти до книгарні і побачити поличку з книжками Стівена Кінга —майже те саме,що привітатись зі знайомим, що вміє невимушено вести розмову. Це один із тих самих випадків, коли спілкуватись не завжди хочеться, але нецікава спочатку розмова про поточні справи переростає у моторошну історію, котра, як виявляється, стосується не лише вашого знайомого, а й вас самих.

Зарубіжні книги українською мовою, які страшнувато читати

історія лізі.jpgКниги жахів. Так-так, мова йде про книжки Стівена Кінга. От взяли ви у друга чи подруги, скажімо, книжку «Історія Лізі». Причому раніше вже читали дещо з Кінга, і навіть переляк після перегортання останньої сторінки забувся. І вже здається, що насправді це не ви вмикали світло у всіх кімнатах (а ще й радіо, телевізор і музику на комп’ютері), щоб було не так страшно. «Історія Лізі» Кінга? Історія про померлого письменника, що, як здавалося багатьом його знайомим, продав душу дияволу? Що ж, цікаво настільки, щоб почати читати, бо вже давненько не потрапляли вартісні книжки до рук. Тим паче, усе про що пише Кінг — суцільні фантазії письменника, що має хороше відчуття стилю.

сплячі красуні.jpgГерой оповідання «1408» також вважав, що моторошні й дивовижні речі, що відбуваються в готелі — це вигадка задля піару. Він-то знає, що стоїть за такими місцями — фокус для наївних. Так, звісно, він погодиться переночувати в кімнаті з таким собі номером «1408». А ви б погодились за одну ніч прочитати новинку «Сплячі красуні»? Ні-ні, зачекайте, ми пожартували! Не треба, цю книжку краще читати вдень і бажано при сонячній погоді. Адже події, описувані в книжці, що маестро жахів створив разом зі своїм сином — Овеном, стосуються недалекого, але жахливого майбутнього.

стрілець.jpgСтан жаху — не найстрашніше, що може трапитися за читанням книжок Кінга. Ну стало лячно, ну виступив піт з чола, ну гарна у вас фантазія. Відсунули в бік книжку, може, навіть не дочитали. Тим паче гарячий чай з лимоном і пінна ванна мають цілющу терапевтичну властивість. Попередження! Читачам зі слабкими нервами далі не читати! Не читати «Темну вежу», адже цикл має декілька підрівнів, що містять не лише речі, від яких шкіра стає гусячою і волосся стає дибки, а й постапокаліптичну історію, що межує з фентезі, містикою, паралельними світами та психоделією. От що є по-справжньому моторошним!

протистояння.jpgПсихологічний трилер і горор світового масштабу «Протистояння» знадобиться вам, якщо «Темної вежі» буде замало. Уявіть собі, якби світом ширився разючий вірус, унаслідок якого лише шестеро на тисячу залишились би живими. Тоді було би вже не до жартів. Налякані люди обов’язково почали б гуртуватися та схилятися на сторону проповідників добра чи зла. Бо хто знає, що або хто стоїть за винищенням людства? Вічні та водночас найбільш актуальні питання, що нібито є «замороженими» за звичайного плину життя, стають на часі. Не знаємо навіть, що саме страшніше — фізичні, назвемо це так, незручності, чи зяючі питання про сенс життя?

Кладовище домашніх тварин.jpgСтівен Кінг у книгах дуже вдало обирає теми, з яких він буде робити цукерку з жахом. Так сталося із котиками, яких усі просто обожнюють. «Кладовище домашніх тварин» — історія про те (але не лише!), як померлий кіт, домашній улюбленець, одного разу повернувся. Це було цілком безпечно та, звичайно, трохи дивно, через те, що кіт взагалі-то помер, а тепер повернувся. А от коли повертаються люди — стається дещо жахливе. Що сталося на місці поховання домашніх тварин? Ви точно хочете дізнатися?