Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/news/eksklyuzyvno-v-knyharni-e-evolyutsiya-triumf-ideyi-karla-tsimmera/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
21.01.2020
Відгук

Ексклюзивно в Книгарні "Є"! "Еволюція. Тріумф ідеї" Карла Ціммера

Нова книжка від видавництва КСД «Еволюція. Тріумф ідеї» Карла Ціммера — ексклюзивно в Книгарні «Є» з 27 січня по 10 лютого!

Карл Ціммер. The New York Times Book Review називає Карла Ціммера «одним з найкращих наукових журналістів». Він автор бестселерів, пише для New York Times, National Geographic, Science. Працює редактором у журналі Discovery, є володарем чисельних наукових премій та звань.

Еволюція. Тріумф ідеї

Хочете послухати історію? Була собі одна відома англійська леді, дружина лорда чи то єпископа (так, у англіканській церкві вони можуть одружуватися). І ось ця леді вперше дізналася моторошну новину щодо еволюції. Вона вигукнула: «Ох, любий, давайте сподіватися, що те, що говорить цей пан Дарвін, є неправдою. Але якщо це правда, то будемо уповати, що усі про це не дізнаються!». Але те, що говорив пан Дарвін, виявилося цілковитою правдою. Але от відомими для широко загалу є далеко не всі факти... Дотримуючись традицій еволюціоністів початку минулого століття, популяризатор науки Карл Ціммер показує читачеві «зворотній бік еволюції». Свіжий та емоційний текст Ціммера жваво та зрозуміло пояснює як дрібні деталі порівняльної анатомії, так й великі відрізки геологічного часу.

Коментарі
Ксенія
27.01.2020

Я так счастлива, что у нас в Украине издают такие Книги!! Она у меня уже давно есть на русском, но всем друзьям теперь буду ее дарить на украинском. Спасибо!! Книга просто супер, читать всем обязательно.

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% на ВСЕ

Діє до 9:00 26.01.2021

Промокод: YE30

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%