Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fnews%2Feksklyuzyv-dlya-zasnovnykiv-biznesu%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
05.04.2018
Відгук

Ексклюзив для засновників бізнесу

З 5 по 18 квітня ТІЛЬКИ в мережі "Книгарня "Є" шукайте книжку професора Гарвардської школи бізнесу Ноама Вассермана "Дилеми засновника бізнесу" (Видавництво Vivat).
Чому ви маєте обов’язково прочитати цю книжку? Тому, що вона допоможе розв’язати питання, важливі для кожного засновника компанії. Коли слід створювати стартап? Це краще робити самотужки чи разом із співзасновниками? І ким вони мають бути - друзями, колишніми колегами, родичами чи сторонніми особами? Як розподілити акціонерний капітал, як підібрати персонал на тій чи тій стадії розвитку власної справи, як ділити прибуток, - ці та багато інших дилем варто розглянути на самому початку шляху до успішного бізнесу. 

Професор Гарвардської школи бізнесу Ноам Вассерман присвятив вивченню стартапів понад 10 років. У книжці "Дилеми засновника бізнесу" він розглядає проблеми, із якими стикаються всі засновники компаній, а також співзасновники, наймані працівники та інвестори. Дослідження ґрунтується на аналізі даних, зібраних від більш ніж 10 тисяч фаундерів, а також історіях становлення близько 20 найбільших інтернет-проектів. Книжка пропонує системне вирішення численних дилем, що є запорукою міцного й успішного бізнесу.