Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fnews%2Fchytanky-ta-khrestomatiyi-dlya-rozvytku-tekhniky-chytannya-dytyny%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
30.07.2019
Відгук

Читанки та хрестоматії для розвитку техніки читання дитини

Дитина пізнає світ через дотик, зображення, звук і, нарешті, слово. Саме через потребу сприймати інформацію з допомогою слова у дитини виникає перша трудність – розуміти текст, читати. Так перед батьками постає питання, як відкрити для малюка світ книг, при цьому не перетворити процес читання на повинність. Ми підготували для вас розвиваючі книги, що складають комплекс завдань не тільки для формування свідомого читача, а й розвитку техніки читання.

Читанка для дітей


Буквар "Читайлик" Василя Федієнка

буквар читайлик.jpgБуквар і читанка — це те, що всі ми пам'ятаємо. Та чи для кожного він став помічником. Буквар «Читайлик» Василя Федієнка точно стане. Адже книга допоможе старшим дошколярикам познайомитись із звуком, буквою, складом, словом, стимулюватиме розвиток початкових навичок читання. Завдяки цікавим сюжетним та мовленнєвим прикладам Букварик збагачуватиме активний словник дитини. Крім того автор пропонує чудові поради для батьків, що зроблять заняття легкими та невимушеними.

"Книга для читання та розвитку звʾязного мовлення" Алла Журавльова та Василь Федієнко

Книга для читання та розвитку зв'язного мовлення.jpgЕфективний процес читання неможливий без інтересу до книги, усвідомлення прочитаного. У "Книзі для читання та розвитку звʾязного мовлення" Алли Журавльової та Василя Федієнка представлені цікаві техніки, які допоможуть опановувати два важливі компоненти читання: розвинути техніку читання(темп, спосіб, виразність) та розуміння тексту. Ця розвиваюча книга поділена на шість частин, що передбачають різнопланову роботу з текстом. Різні види роботи з текстом допоможуть сформувати навичку усвідомленого читання та сприятимуть розвитку звʾязного мовлення маленького читача.

"Найкраща хрестоматія для читання дітям"

найкраща хрестоматія для читання дітям.jpgРозвиваючі книжки для дітей 2-3 років допоможуть вдосконалити техніку читання та познайомитись із жанровим розмаїттям дитячих творів. Юні читачі зможуть це зробити за допомогою книги «Найкраща хрестоматія для читання дітям». У хрестоматії зібрано найцікавіші твори дитячих класиків та сучасних українських авторів, що розрахована для дітей від 1 до 3 років та дошкільнят. Систематична робота з книгою збільшить кут зору при читанні, сприятиме розвитку артикуляційного апарату та збагаченню словникового запасу дитини.

"Тренажер з читання” Таровита Ірина

тренажер з читання.jpgЧудовим другом та помічником школярам стане «Тренажер з читання» Таровитої Ірини. Ця розвиваюча книга вміщує всі теми, що вивчаються з 2 по 4 клас на літературному читанні. Завдяки рубриці «Потренуйся» дитина має можливість оволодіти навичками швидкого та виразного читання, уникнути таких помилок, як пропусків та перестановки слів, повторів та спотворення звуків, складів. Окрім цього у посібнику є довідкова інформація для опрацювання складних тем і безліч творчих завдань.

читаємо швидко.jpg"Техніка читання. Читаємо швидко й осмислено" Таровита Ірина

Піднятись на вищу сходинку майстерності читання допоможе посібник Таровитої Ірини “Техніка читання. Читаємо швидко й осмислено”. У цій книзі зібрано вправи мають на меті навчити дитину читати уважно та вдумливо художні тексти, з правильним інтонацією, виразно та за ролями. Розділ “Читаємо виразно” наповнений різноплановими текстами, які діти читатимуть з опорою на на умовні позначки, інтонуватимуть речення з різними знаками. Змістове наповнення книги невимушено знайомить маленьких читачів з фольклором та художніми текстами та формує вміння їх аналізувати. Моя улюблена читанка. Для позакласного та сімейного читання. 1-4 класи.

Книга дійсно стане улюбленою настільною книжкою вашого чада. Діти матимуть змогу застосувати свої навички техніки читання на кращих зразках української та світової дитячої літератури. Для батьків читанка стане індикатором прогалин у читацьких навичках дитини та зорієнтує на розвиток, яких умінь варто звернути увагу. Окрім того, ця розвиваюча книга дозволить дитині визначитись із своїми літературними вподобаннями.