Історія польсько-українських конфліктів. Том І

Код: ІМ-00002907
Читати уривок -31%
Паперова книга
В наявності

Special Price 267 грн Regular Price 389 грн
Доставка
від 0
Nova Poshta
Нова Пошта
від 0 до 60 грн
на відділення
60 грн
для замовлень від 799 грн
безкоштовно

в поштомат
55 грн
для замовлень від 599 грн
безкоштовно
UkrPoshta
Укрпошта
від 0 до 39 грн
на відділення
39 грн
для замовлень від 349 грн
безкоштовно
Meest
Meest Пошта
від 0 до 50 грн
на відділення
50 грн
для замовлень від 499 грн
безкоштовно
Оплата
Післяплата, карткою
Money
Післяплата
на пошті при отриманні замовлення
visa
mastercart
Картою
оплата картою на сайті
Знижка 31%, встигни!
Залишилось:
Автор Микола Сивіцький
Видавництво Центр учбової літератури
Перекладач Євген Петренко
Рік видання 2022
Показати все

Анотація "Історія польсько-українських конфліктів. Том І", Микола Сивіцький

Автор у хронологічній послідовності зібрав і упорядкував відомості про історичні події, які сприяли виникненню польсько-українських конфліктів. У першій частині книги «Експансія Першої Речі Посполитої» показано польську політику щодо України від подій, описаних у «Повісті минулих літ», до 1919 року. Друга частина «Репресії Другої Речі Посполитої» охоплює період міжвоєнного двадцятиріччя і показує польсько-українські стосунки на основі авторського тексту, документів та інших публікацій, які підтверджують і доповнюють виклад.

Книга "Історія польсько-українських конфліктів. Том І" авторства Миколи Сивіцького є цінним джерелом інформації про складні відносини між Польщею та Україною протягом тривалого історичного періоду. Автор пропонує читачам хронологічний огляд подій, які призвели до виникнення польсько-українських конфліктів, упорядкувавши їх в логічну послідовність.

Один з найкращих аспектів цієї книги - детальний аналіз першої частини, присвяченої "Експансії Першої Речі Посполитої". Тут автор розкриває політику Польщі стосовно України від ранніх історичних подій до 1919 року. Через поєднання авторського тексту, документів та інших публікацій, читачам надається детальний огляд політичних відносин між двома народами у цей період.

Друга частина книги, "Репресії Другої Речі Посполитої", охоплює період міжвоєнного двадцятиріччя. Вона пропонує більш широкий погляд на польсько-українські стосунки та розкриває їх на основі авторського тексту та документальних джерел. Цей підхід дозволяє читачам отримати більш об'єктивне уявлення про історичні події та контекст, у якому вони відбувалися.

Історичні відносини між Україною та Польщею були складними та багатогранними, сформованими цілою низкою подій, взаємодій та конфліктуючих інтересів протягом століть. Ці взаємодії залишили незгладимий слід у колективній пам'яті обох народів, впливаючи на їхнє сучасне сприйняття та формуючи динаміку їхніх сучасних відносин. Дослідження історичних питань українсько-польських відносин розкриває складний наратив, що характеризується моментами співпраці, культурного обміну, територіальних суперечок та періодами напруженого співіснування.

Коріння українсько-польських відносин можна простежити ще з часів Середньовіччя, коли території сучасних України та Польщі були частиною величезної Речі Посполитої. У цей період Україна мала відносну автономію у складі Речі Посполитої, а козаки відігравали значну роль у захисті кордонів та брали участь у військових кампаніях разом з польськими військами. Однак, коли українські козаки прагнули більших політичних і релігійних свобод, виникла напруженість, що вилилася в низку повстань і конфліктів у 17-18 століттях…

Загалом, вказана книга є вагомим внеском у дослідження відносин між Польщею та Україною. Книга пропонує читачам детальний історичний огляд, підкріплений документальними джерелами. Це цінне джерело для студентів, науковців та всіх, хто цікавиться історією відносин між цими двома народами.

Придбайте книгу у нас в розділі літератури про Річ Посполиту та зверніть увагу на іншу тему, репрезентовану виданням "Історію з відьмами. Суди про чари в українських воєводствах Речі Посполитої XVII-XVIII століття (мк)" від Катерини Диси.

Write Your Own Review
Історія польсько-українських конфліктів. Том І

Оцініть книжку вибравши відповідну кількість зірок

Цікавість книги

Якість книги