МОСКАЛІ – НЕ «рускіє» і НЕ слов'яни

Код: ІЛ-00035404
Читати уривок -32%
Паперова книга
Немає у наявності

Sale Image

Special Price 80 грн Regular Price 117 грн
Доставка
від 0
Nova Poshta
Нова Пошта
від 0 до 60 грн
на відділення
60 грн
для замовлень від 799 грн
безкоштовно

в поштомат
55 грн
для замовлень від 599 грн
безкоштовно
UkrPoshta
Укрпошта
від 0 до 39 грн
на відділення
39 грн
для замовлень від 349 грн
безкоштовно
Meest
Meest Пошта
від 0 до 50 грн
на відділення
50 грн
для замовлень від 499 грн
безкоштовно
Оплата
Післяплата, карткою
Money
Післяплата
на пошті при отриманні замовлення
visa
mastercart
Картою
оплата картою на сайті
Знижка 32%, встигни!
Залишилось:
Автор Святослав Семенюк, Степан Дяківський, Павло Штепа
Видавництво Центр учбової літератури
Рік видання 2024
Мова Українська
Показати все

Анотація "МОСКАЛІ – НЕ «рускіє» і НЕ слов'яни", Святослав Семенюк, Степан Дяківський, Павло Штепа

Триптих – збірник статтей трьох авторів-українців різних поколінь, покликаний в доступній і короткій формі надати широкому загалу фактичний матеріал з метою розвінчати міф про походження росіян, викрити російських істориків-фальсифікаторів і ще раз довести, що росіяни ніколи не були «братами» українців, тим більше «старшими»; що вони не мають нічого спільного зі слов'янськими народами та, зокрема, привласнили самоназву «рускіє», що походить від імені української держави Київської Русі, до якої давні росіяни ніколи не належали.

Видання «МОСКАЛІ – НЕ «рускіє» і НЕ слов'яни» — це триптих, збірник статей трьох авторів-українців різних поколінь, який спрямований на розвінчання міфів про походження росіян. Книга покликана надати широкому загалу фактичний матеріал, що викриває історичні фальсифікації та доводить, що росіяни не мають нічого спільного зі слов'янськими народами, зокрема українцями. Видання акцентує увагу на тому, що самоназва «рускіє» була привласнена від української держави Київської Русі, до якої давні росіяни ніколи не належали.

Основною темою книги є розвінчання міфу про слов'янське походження росіян. Автори надають докази, що підтверджують їхню тезу про те, що росіяни не є слов'янами, і що їхнє походження має зовсім інше коріння. Вони ретельно аналізують історичні документи, археологічні знахідки та лінгвістичні дані, щоб продемонструвати фальсифікації, які були використані для створення російської національної ідентичності. Автори використовують зрозумілу мову та стислий виклад, що робить книгу дуже легкою для читання і сприйняття навіть для тих, хто не має глибоких знань в історії. Кожна стаття підкріплена фактичним матеріалом, що додає ваги аргументам та робить їх переконливими.

Рекомендуємо придбати книгу саме у мережі магазинів "Книгарня Є". Видання знаходиться у розділі історії зарубіжних країн, так само як "Історія Риму" Теодора Моммзена.

Write Your Own Review
МОСКАЛІ – НЕ «рускіє» і НЕ слов'яни

Оцініть книжку вибравши відповідну кількість зірок

Цікавість книги

Якість книги

МОСКАЛІ – НЕ «рускіє» і НЕ слов'яни

На історичну міфологію москалів ніхто б не звернув уваги, якби вона не була спрямована на повне знищення нашої держави.

«МОСКАЛІ – НЕ «рускіє» і НЕ слов'яни» - це збірник статей Святослава Семенюка, Степана Дяківського та Павла Штепи, що ставить перед собою важливу та амбітну мету - спростувати міфи про походження росіян та викрити фальсифікації російських істориків. Автори пропонують читачам чітко аргументовані та фактичні докази, які спростовують загальноприйняті уявлення про історичний зв'язок між росіянами та українцями.

Для чого росія привласнює собі історію Київської Русі? Чи мають московити слов’янське походження?

Ця книга вражає своєю актуальністю і важливістю, особливо в контексті сучасної інформаційної війни. Автори ретельно досліджують історичні джерела, надаючи читачам доступну і лаконічну інформацію, яка підкріплена науковими доказами. Їхні роздуми й статті кидають виклик усталеним стереотипам і демонструють, що росіяни не мають нічого спільного зі слов'янськими народами, а самоназву "рускіє" вони привласнили собі неправомірно.

Невеличка, проте змістовна книга, яку має прочитати кожен освічений українець.