Міфи про брендинг

Код: ІМ-00121316
Читати уривок -41%
Паперова книга
В наявності

Sale Image

Special Price 396 грн Regular Price 669 грн
Доставка
від 0
Nova Poshta
Нова Пошта
від 0 до 60 грн
на відділення
60 грн
для замовлень від 799 грн
безкоштовно

в поштомат
55 грн
для замовлень від 599 грн
безкоштовно
UkrPoshta
Укрпошта
від 0 до 39 грн
на відділення
39 грн
для замовлень від 349 грн
безкоштовно
Meest
Meest Пошта
від 0 до 50 грн
на відділення
50 грн
для замовлень від 499 грн
безкоштовно
Оплата
Післяплата, карткою
Money
Післяплата
на пошті при отриманні замовлення
visa
mastercart
Картою
оплата картою на сайті
Знижка 41%, встигни!
Залишилось:
Автор Саймон Бейлі, Енді Мілліґан
Видавництво Фабула
Перекладач Ярослава Машико
Рік видання 2020
Показати все

Анотація "Міфи про брендинг", Саймон Бейлі, Енді Мілліґан

Бренди. Ми щодня з ними стикаємося, ми віддаємо їм перевагу, ми їм довіряємо. Однак чи багато ми про них знаємо? Хіба бренд — це не просто товар із яскравою етикеткою чи хитромудрою назвою? Бренди та й уся сфера брендингу оповиті численними міфами. От, хоча б, що бренди — це лише спосіб стягнути з вас більше за той самий продукт і що брендами є тільки споживчі товари, що брендинг — це лишень про логотип і рекламу. Тож як розібратися, де тут правда, а де — вигадка? Перед вами книжка, написана відомими експертами з брендингу — Енді Мілліґаном та Саймоном Бейлі. Вони, як ніхто інший, знають що таке бренди та в чому їхня цінність, у чому криється успіх бренду і як вдало підібрати йому назву. Вони кинуть виклик найпоширенішим помилковим твердженням про бренди та брендинг, розвінчають усталені міфи, а також розкажуть найсучасніші відомості про практичне застосування брендингу. Вони розкажуть про те, що таке хороші бренди, як вони завойовують нашу лояльність і чи завжди клієнт має рацію.

Перед вами книга, яка розвінчає сучасні популярні міфи про сферу брендингу та пояснить, чому ця галузь важлива та неймовірно ефективна для розвитку бізнесу.

Автори книги «Міфи про брендинг» Саймон Бейлі та Енді Мілліґан бачили хороші та погані, непримітні та посередні бренди, тому точно знають, як правильно розробити та керувати брендом, аби він став економічним та соціальним благом.

Крізь призму реальних кейсів від провідних бренд-агенцій та світових брендів автори надають діючі поради, які варто застосовувати, та підказки щодо того, як не припускатися помилок у брендингу та управлінні брендом.

Бізнес-посібник «Міфи про брендинг» виданий в межах серії #PROBusiness, книга стане в пригоді стартаперам, маркетологам, бренд-стратегам та широкому колу читачів, які прагнуть віднайти покрокові інструкції щодо створення хорошого бренду та покращення його цінності.

Цю книгу ви зможете легко придбати прямо зараз в інтернет-магазині Книгарня «Є», натисніть «Купити» на сторінці книги, потім - «Оформити замовлення» й відразу після цього ми почнемо пакувати та надішлемо вашу книгу поштою.

Це видання ви зможете придбати й у наших офлайн-книгарнях, його ви знайдете на поличках розділу «Бізнес-література».
Write Your Own Review
Міфи про брендинг

Оцініть книжку вибравши відповідну кількість зірок

Цікавість книги

Якість книги