Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/delivery_payment/mizhnarodna-dostavka-nova-poshta/?forgot_password=yes
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Міжнародна доставка


Nova Poshta Global надає послуги міжнародної експрес-доставки для своїх клієнтів, відправляючи документи, посилки, вантажі в Україну і навпаки у найкоротші терміни. Детальна інформація на сайті novaposhtaglobal.ua Там ви знайдете актуальну інформацію про тарифи, інші сервіси, а також зможете відстежити відправлення. 

Ціна. Вартість доставки залежить від ваги товару та країни призначення. Розрахунок відбувається онлайн. Якщо сума замовлення перевищує ліміт безмитного ввезення, встановлений місцевим законодавством, отримувач зобов’язаний сплатити вартість державних послуг з розмитнення вантажу. 

Деякі країни мають встановлену граничну суму замовлення, яка не повинна перевищувати суму безмитного ліміту ввезення товарів у дану країну. В такому разі потрібно зменшити суму замовлення.

Спосіб оплати і доставки. Оплата замовлення здійснюється онлайн платіжною картою або банківським переказом на наш SWIFT рахунок в євро (платником на SWIFT рахунок може бути тільки нерезидент України).  

Доставка здійснюється кур'єром за адресою, вказаною при оформленні замовлення.

Дозвіл. Для уникнення суперечностей з митницею, просимо Отримувача самостійно зв’язатися з митницею країни призначення, щоб переконатися, що всі замовлені товари дозволені на ввезення і не вимагають додаткових дозволів або ліцензій. ТОВ “Книгарня “Є” не несе відповідальності за конфіскацію замовлення митницею або затримання замовлення на митниці. Рекомендуємо заздалегідь отримати інформацію про можливі додаткові витрати перед оформленням замовлення. Ввезення товарів для особистого користування, вартість яких перевищує безмитний ліміт, обкладається відповідними митами, податками та іншими митними зборами. 

Мито. Всі відправлення в країни ЄС на суму від 0,001 євро з 1.07.2021р. підлягають обов’язковому митному оформленню. Розмір податку/державного мита визначається місцевим митним законодавством країни ввезення товару та не входить у вартість доставки товару. Усі додаткові збори оплачуються Отримувачем посилки. Митна політика окремих країн та імпортні мита відрізняються залежно від країни, тому “ТОВ “Книгарня “Є” не може врахувати ці збори під час оформлення замовлення на сайті інтернет-магазину. У зв'язку з щоденним оновленням обмінного курсу валют, замовлення, вартість яких близька до безмитного ліміту, можуть обкладатися додатковими митами і податками. Крім того, курс обміну валюти на дату розміщення замовлення на сайті може відрізнятися від курсу на дату митного оформлення.

Якщо у вас питання по іноземним замовленням, які ви отримали, зверніться за поштою world@book-ye.com.ua.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image