Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/zustrich-z-avtorkoyu-romanu-lytsari-dykoho-polya-yaroslavoyu-dehtyarenko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Зустріч з авторкою роману «Лицарі дикого поля» Ярославою Дегтяренко

Книгарня «Є» та видавництво «Брайт Букс» запрошують на зустріч з авторкою роману «Лицарі дикого поля» Ярославою Дегтяренко, яка відбудеться 30 листопада. Початок – о 18.30.

Роман «Лицарі Дикого Поля» – дебютний твір авторки, проте він написаний так майстерно, що сюжет захоплює від найперших слів і не відпускає увагу читача до останньої сторінки.

У книзі описано цікаві та маловідомі факти з історії України, зображено звичаї, побут, складні суспільні та релігійні відносини, висвітлено причини початку Національно-визвольної боротьби нашого народу. Події роману охоплюють період від літа 1647 року до початку 1649-го. У книжці докладно описано Жовтоводську, Корсунську, Пилявецьку битви, події літа 1648 року, складну політичну ситуацію, у якій опинилася Україна без надійних союзників. Але головне, що роман про кохання.

Персонажі роману – прості українці тієї епохи, які хотіли спокійно жити, кохати, мати сім’ї, дітей, але яким довелося виборювати своє право на гідність та свободу. Роман отримав спеціальну відзнаку «Вибір видавця» на літературному конкурсі «Коронація слова».

Ярослава Дегтяренко – українська письменниця. Народилася і мешкає в Запоріжжі. Виховує доньку. Дуже любить свій край, тому я маю вже цілу колекцію фото з краєвидами Запорізької області.

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик "Український тиждень".

Адреса: Запоріжжя, просп. Соборний, 137 30.11.2017 18:30 0
Поділитись

ЧОРНА П'ЯТНИЦЯ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 18:00 29.11.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%