Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/vorkshop-iryny-bilotserkovskoyi-za-naborom-tvorchykh-kartok-pysaty-lehko-olhy-andriyashko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Воркшоп Ірини Білоцерковської за набором творчих карток «Писати легко» Ольги Андріяшко

Воркшоп Ірини Білоцерковської за набором творчих карток «Писати легко» Ольги Андріяшко

Книгарня «Є», видавництво «Білка»  запрошують на воркшоп Ірини Білоцерковської за набором творчих карток «Писати легко» Ольги Андріяшко  Захід відбудеться 16 жовтня. в рамках ArtForum 2021. Початок о 15:00.  

Набір «Писати легко» складається з 70 окремих карток з різноманітними завданнями (креативне письмо, віршування, терапевтичне письмо, сторітелінг та ін.), які подано з обох сторін кожної картки. На одній стороні - завдання, а на іншій деталі щодо його написання, приклади з літератури (це може бути також фото, картина художника).

Такий зручний формат дає змогу працювати окремо з кожною карткою, доповнюючи її своїми варіантами поданого завдання. Окрім того, є детальна інструкція на 3 картках з описом ідей для використання.

Усі картки тематично поділені за 10 тижнями відповідно до настрою завдань на них. Тому можна за бажанням тягнути наосліп картку і виконувати завдання, запропоноване на ній, або витягати зумисне картку з того тижня, настрій якого найбільше відповідний для тебе у день писання.

Робота з картками спрямована на знайомство з деякими літературознавчими термінами, прийомами написання та побудови тексту; на розвиток уяви та асоціативне мислення. Нешаблонність завдань сприятиме креативному погляду на знайомі вже речі.

Для кого ці картки? Насамперед для тих, хто працює зі словом (вчителів, копірайтерів, SMM-фахівців, учнів-старшокласників та студентів, авторів-початківців, спікерів), а також психологів, арт-терапевтів, коучів. Для усіх, кому цікаво писати та розвиватися у творчості.

Воркшоп проводить видавчиня, засновниця видавництва “Білка” Ірина Білоцерковська

УВАГА! Захід відбудеться із дотриманням всіх карантинних норм і вимог. Вхід з ковід-сертифікатами вільний. Без сертифікатів — кількість місць обмежена,  реєстрація в особисті повідомлення Яна Терлецька (0963679513 вайбер,телеграм)

Адреса: Запоріжжя, проспект Соборний, 139 16.10.2021 18:30
Учасники: 1
  • - Ірина Білоцерковська
0
Поділитись
Отримай знижку